Zákrok na omladenie pleti a zbavenie sa vrások

kikusa8
2. jan 2015

Baby, podstúpili ste nejaký zákrok na omladenie pleti? Ja potrebujem riešiť vrásky, akné, fľaky... Aká metóda je účinná? Ďakujem

ivivaiveta
2. jan 2015

@kikusa8 kazdemu asi ine pasuje, ja som bola minuly rok na dracula terapiu, ze to stahuje pory....zabudni, tyzden opuchnuta, chrastava tvar, dost penazi a pory rovnake.. 😒

kikusa8
autor
2. jan 2015

@ivivaiveta to fakt? Aj nad tym som uvazovala... Dakujem za odpoved, usetrila si mi nervy aj peniaze :D
A co ten frakčný resurfacing? Vyskusala ste niektora?

slniecko682
14. jan 2015

@kikusa8 ja mozem na akne a flaky odporucit chemicky peeling. musis ist viackrat, ale vysledok je naozaj vidiet. chystam sa na neho znova - vyhladzuje aj drobne vrasky.
inak moja kolegyna bola v Bratislave na liftingu, ale nie na klasickom ale na nejakom co sa robi nitami. neviem moc podrobnosti ale kdyztak sa mozem opytat. kazdopadne vysledok je vidiet, omladla tak o 10 rokov

nell77
11. júl 2015

1. rada Luminesce patentované sérum na omladzovanie buniek -osahuje vyse 200 rastovych faktorov na omladenie pleti-/Nobelova cena za ucinnost/-aj na liecive ucinky, akne, zapaly koze , jazvy...vrasky.

2. jemný mikrokrém s okamžitým účinkom Instantly Ageless na vyhladenie jemných vrások a opuchov očných viečok už do 3 min.- vynikajuci,jedinecne zlozenie, tisice predanych balení...

Spoločnosť Junesse Global tieto produkty nazvala LUMINESCE. Ako jediné na svete stimulujú naše vlastné kmeňové bunky pomocou tzv. rastových faktorov, ktoré dokáže iba Dr. Nathan Newman patentovanou technológoiu izolovať z ľudských dospelých kmeňových buniek odobratých z tuku človeka. Každý produkt LUMINESCE obsahuje viac ako 200 takýchto kľúčových činiteľov rastu,ktore opravuju poskodenia kože.

kikusa8
autor
6. okt 2015

@nell77 ahoj, máš s tým osobnú skúsenosť prosím ťa?Kde sa to dá kupiť?