Vyvolanie čistenia po missed abortion

quest7891
18. feb 2018

Chcela by som sa spýtať či je niečo čo by pomohlo telu vyvolať prirodzene čistenie po zamlčanom potrate, skúšala som kúpeľ, víno, pijem čaje bylinkové, no nepomáha nič, telo sa tvári akoby všetko je ok, cítim sa po fyzickej stránke výborne, žiadne špinenie ani krvácanie, nič. Pritom plod mal na ultrazvuku veľkost 6tt, asi 0,4cm, no ja som bola už v 11tt. Ako dlho môže trvať telu kým začne čistenie, je možné, že to vôbec nepríde? Moja Dr. mi odporučila týždeń počkať či to nepôjde prirodzene, ak nie, určite sa pôjdem objednať na kyretáž. Najradšej by som sa tomu zákroku vyhla, ale nechcem ani dlhšie čakať a riskovať. Máte skúsenosti? Ďakujem za odpovede

vyvka
18. feb 2018

Na Slovensku nedavaju Pilulky na Potrat ?
Som 6 a pol tyzdne po missed abortion
Nekrvacala som ziaden prinak
Potratu
Bola som v 8tt plod bol len 6tt kedze som nekrvacala a moje telo nezaznamenalo ze nieco nieje ok mi dali
Pilulky na krvacanie .. ziadny kyret
1-2 dni silne krvacanie a krce potom
Uz je to ok krvacanie ako pri ms
Zijem v zahranici takze ... je to tu ine ale
Nechce sa mi verit ze na sk ... to nieje

quest7891
autor
18. feb 2018

@vyvka vôbec nič mi nedali a myslím,podla toho čo som čítala, že tu je skôr bežné hneď poslať na kyret. ja sa chcem tomu vyhnúť, myslím že ten plod je odumrety už aj tri tyzdne,podla toho kedy som uplne stratila priznaky. ale nebudem čakať dlhšie než dalsi týždeň,lebo neviem kolko by to trvalo kym to telo pochopí a už to chcem mať za sebou..

amalia8
18. feb 2018

Pomoze riadny orgazmus a alchemilkovy caj 🙂

ivec16
18. feb 2018

@quest7891 moze to trvat 4-6 tyzdnov, zalezi v ktorom tyzdni plod odumrel, ide o to ze ti musi dostatocne klesnut hcg aby telo zacalo menstruovat, cim starsi bol plod tym bolo hcg vyssie... na sk je bezne poslat na kyret, presla som si tym ja som aj spinila 2 tyzdne, mozno keby este pockam tyzden tak to pojde aj samo, ake je to hlavne psychicky narocne... po kyrete mi odlahlo ze je to za mnou, ale mozno s informaciami ktore mam dnes by som cakala dlhsie...

vyvka
18. feb 2018

@quest7891 ja by som na tvojom mieste necakala uz ...
Je to nebezpecne telu to moze trvat dlho

blacklady
18. feb 2018

@quest7891 ja som takto cakala 6tyzdnov. Dr. ma medzitym poslala do nemocnice, aby som sa objednala na kyret, tam ma ukecali, uz som ale bola rozhodnuta necakat, no nakoniec sa to predsalen rozbehlo. Inak som chodila kazdy tyzden na kontrolu.

selest
18. feb 2018

To vam tu presne nik nepovie, mne v 12tt povedali ze este mozem kludne aj 6 tyzdnov cakat a to uz bolo 3 tyzdne babo mrtve.:( nastastie sa to rozbehlo do 2 dni ako mi to oznamili, potom som pila hlavne alchemilku a to mi dost rozbehlo krce aj cistenie tak za mna ten caj. A pri druhom mi dali tabletky ale to sa asi na sk nedava..

lenusik296
18. feb 2018

Informovala som sa u 3 gynekologičiek a na SK sú vraj tabletky na vyvolanie potratu zakázané! Tak som zvolila čakanie, kým to nepríde spontánne.Po týždni slabého krvácania,ktoré sa nerozbiehalo, no teplota začala stúpať som podstúpila teda kyretáž. Ten týždeň pomohol hlavne mojej psychike /naozaj sa už nedalo nič robiť a mohla som sa s ním rozlúčiť/ a čistenie telu, kedže to prebehlo bez bolestí a robili mi rôzne testy. Kliniku som si vyberala 2 dni a zvolila som súkromnú s najlepšími referenciami

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenusik296
19. feb 2018

@mickao išla som na súkromnú jednodňovú kliniku na Sliač. Mala som obavy, žeby ma nevyčistili dobre / takých žien je tu naozaj dosť a znova by som to nechcela absolvovať, takže mi hneď na mieste urobili následne sono, aby sa takémuto niečomu predišlo/. Predtým som bola na pohotovosti inde, kde mali neľudský a maximálne sebecký prístup !!!! Tú pani doktorku už nechcem v živote vidieť !! Na Sliači bol výborný prístup celého personálu od sestričiek cez anesteziologičky až po lekára. Nerobím im reklamu, len píšem vlastnú skúsenosť

quest7891
autor
19. feb 2018

Ďakujem všetkým za príspevky, zdá sa že bylinkové čaje (maliník, alchemilka, šalvia) alebo môj stres zo zákroku zabral a dnes sa rozbehlo krvácanie. Dúfam, že to zvládnem v klude doma a nemocnica nebude vôbec potrebná.. Už nech je to za nami.

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz