Vlasové hnojivo - skúsenosti

mesiacikluna
27. nov 2022

ahojte, máte niekto skúsenosť s vitamínom ,,Vlasové hnojivo"? lebo som si to kúpila a vraj je to na lepšiu kvalitu vlasov, aby lepšie rástli a boli kvalitnejšie a chcem vedieť ak ste to niektorá užívala, pomohlo to? videli ste rozdiel?

gabika098
27. nov 2022

@mesiacikluna toto je marketingovy ťah, poväčšine to stoji kopec peňazi a v živote som na nikom nezbadala výsledokani po dlhej dobe, to už skôr ber obyčajne vitaminy, hlavne zinok, B6, a vysledok po čase realne spozoruješ....ale vlasove hnojivo je hluposť

lydia13
27. nov 2022

@mesiacikluna vypadávali mi vlasy až tak moc, že som musela navštíviť odborníka a ani on mi nepomohol ale vlasové hnojivo ma úplne zachranilo🙂 takže za mňa áno

maria204
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mesiacikluna
autor
27. nov 2022

@lydia13 a máš lepšie vlasy ? pevnejšie a rástli ?

77katarina
27. nov 2022

.

leskky
27. nov 2022

Tak mne vypadávali pomaly po prameňoch. Kúpila som tabletky, tonikum a šampón. Ostala som len pri tabletkách a vlasy nepadajú a narrastlo veľa nových

mesiacikluna
autor
27. nov 2022

@leskky a ako dlho sa to môže užívať ? lebo ja mám dávku tak na 3 mesiace a možem si ísť kupiť dalšie balenie na 3 mesiace ? že vlastne polroka nepretržite užívať Vlasové hnojivo

leskky
27. nov 2022

@mesiacikluna ja užívam druhý rok a mala som prestávku raz

mesiacikluna
autor
27. nov 2022
janka_36
28. nov 2022

@mesiacikluna mne na vlasy pomohol L-recapin, a kopu ďalším ženám a mužom. Pre viac informácií ma kontaktujte 😊