Veľký prírastok svalov

janett_6
9. nov 2018

Poctivo cvičím 3x do týždňa kruhové treningy 6 mrsiacov . Ubytok váhy minimálny ale rast svalov veľký. Stava sa so mňa Pepek namornik ako to mám zmeniť. Potrebujem dať dole 5-7 kg.

beky1813
10. nov 2018

Zmenit druh cvicenia? Zaradit viac kardia?

sasunka
10. nov 2018

@janett_6 To je skor o strave. Zo samotneho cvicenia "velka" nebudes.

evalin88
10. nov 2018

Ak si pridala cvicenie a nemenila stravu tak naberas svalovu hmotu.. skusila by som napr behat... alebo iny druh kardio treningu.. plavanie, byciklovanie....

zuzkaz91
10. nov 2018

@janett_6 nevieš,že svaly sú ťažšie ako tuk? Číslo na váhe nič neznamená.

dai
10. nov 2018

@janett_6 ak chces chudnut musis zmenit stravu - ta je 80% uspechu... cvicenim telo posilnujes, menis...

dai
10. nov 2018

@zuzkaz91 ona asi chce vyzerat inak... preto sa jej nepaci naberanie svalovej hmoty

zuzkaz91
10. nov 2018

@janett_6 a s akými váhami cvicis? Drepy,výpady,benchPress ,rozpazovanie... Máš aj kardio?

katarinamarkova
10. nov 2018

@janett_6 zle cvicis zle ješ. Mas trenera? Niekoho kto ti stanovil jedalnicek? Ak nie najdi si.ak ano zmen ho očividne nepochopil o aký výsledok sa ma jednať .

jozef1b
11. nov 2018

Ahoj. Základ je zmena v stravovacom jedalničku. Mala by si vypustiť sladké, biele pečivo, kysnuté veci a pridať zeleninu. V hocijakej úprave. Je to overené. Zabudni ma stravovanie 3x denne. Rozlož to na 5x denne po menších dávkach. Nezabudni, že pozde večer už nič. Toto je strava. 100% to funguje. Čo sa týka pohybu, odporúčam beh hore schodmi. Napríklad denne 8x až na ôsme poschodie ak bývaš v paneláku. Najlepší spaľovač tukov je tento beh. Doma ak chceš trénuj dosku/plank. Bohovsky spevňuje telo. Naštuduj google ti pomôže. Toto mám overené. Začal dom robiť všetko čo som ti napísal od 22. Júla a do dnešného dňa dom dal dole 11 kíl. Je to parádny pocit. Vyskúšaj. Ahoj

janett_6
autor
19. nov 2018

@jozef1b Ďakujem, skúsim.