Trápim sa bolesťami hornej časti brucha

5. feb 2023

Ahojte , od vcera sa trapim s bolestami hornej casti brucha ako keby ma bolel zaludok alebo vedla okolie zaludka. Od vcera neustale bojujem s bolestami su to neutichajuce a tiez som mala krce v bruchu . Tiez mam od vcera hnacky ( dala som si tabletky na hnacku a nepomohli ) , extremnu bolest hlavy a naduvanie , zvyseny pohyb criev , nechutenstvo a unava , pocit na zvracanie…co to moze znamenat ? Co s tym ? Dakujem…

anjelicek26
5. feb 2023

Tak viroza nejaka, do postele, vela cierneho caju, cierne uhlie, nieco na znizenie plynatosti - kludne espumisan... teple obklady na brucho tiez pomozu, chce to cas.

zuzkaa1991
5. feb 2023

Mne tak z virozy preslo na zapal pazeraka po 3tyz.ma poslal obvodny na gastro týždeň som skusala rozne veci z lekarni nepomohlo isla som k obvodnému zobral. Ma na krv na usg v ten den mal výsledky dal.mi tabletky. Kus lepsie ale stale boli bolesti potom ma poslal na gastro vyhoda ze ma zobrali skor a dali lieky druhe ale.stalr bojujem s tym a to od novembra som lieky zacala brat

diankamf
5. feb 2023

Mam presne to iste uz 3 deň. Asi nejaka viróza.

gabika0825
5. feb 2023

Je to nejaká viróza teraz to má veľa ludi, traja z môjho okolia, aj som čítala po stránkach že veľa ľudí má s týmto problém teraz, rovnaké priznaky ako vy akurát aj teplotu majú niektori

autor
5. feb 2023

Dakujem za odpovede , uz mam zvysenu teplotu takze si myslim ze to bude nejaka viroza .

natalia1997
10. apr 2023

Ja to mám od včera,večer som mala zvýšenú teplotu.. pocit na vracanie,a bolesť žalúdka.neviem čo si má dat už porádte niečo prosím