Syndróm zlyhania vaječníkov

belusa
15. feb 2013

Ahojte chcem sa poradiť dostala som syndrom zlyhania vaječníkov 😒 čiže predčasná menopauza 😠 gynekolog mi chce predpísať antikoncepciu lebo vraj potrebujem estrogen inak budem mať problémy stretli ste sa už s tým?Nechce sa mi do hormonov ale samozrejme, že si nechcem ublížiť ☹ Dakujem za odpovede

ita111
16. feb 2013

Skus natur medicínu,netrep sa do hormonov...možem poradiť pani ktorá ti poradí....presne čo treba,podľa veku,podľa diagnozy,má s tým fantastické skúseností.....samozrejme ak chceš... 🙂 🙂 🙂

belusa
autor
16. feb 2013

@ita111 jej to by bolo super a máš na ňu kontakt to by som poprosila dakujem 🙂 🙂 🙂

ita111
17. feb 2013

@belusa poslala som ti ho do pošty 😵 🙂 😵

zemruska
15. nov 2013

@ita111 ahojky poslala by si aj mne kontakt na tu pani ? motam sa totiz v podobnom probleme

ita111
15. nov 2013

posielam do pošty 🙂

kako23
11. dec 2013

@belusa
@ita111
@zemruska baby, viete mi napísať niečo bližšie o tej pani, ktorá dokáže pomôcť? Som na to rovnako ako Vy 🙂 ďakujem pekne 🙂

wewewelina
12. máj 2019

@ita111 ahoj, prosím ťa mohla by si mi dať viac info o tej pani? Mám podobný problém, beriem hormóny v injekciách... ďakujem 😉

pepina1992
1. jún 2020

Môžem poprosiť info tej pani?

because
6. sep 2023

Dievčence ako ste na tom? Ja som to práve zistila 😔

any05
6. mar 2024

Ahojte,ja mám práve na 37. narodeniny potvrdenú diagnózu pred.ovarialne zlyhanie 😞. Detičky už mám, len ma zaujíma liečba, mne automaticky predpísal Dr. HAK zoely. Nechcem veľmi pchať hormóny do seba... prosím, tie, čo ste písali vyššie...ako ste na Tom. Pomohla tá pani? Čím sa liečite? Môžem poprosiť kontakt na ňu ? Ďakujem krásne 😉

any05
6. mar 2024

@because aj ja.😞....ako to prosím ťa riešiš? Začala si s HAK? Aku berieš? Mne predpísal Zoely, čaká ma v lekárni..tak rozmýšľam čo robiť

because
6. mar 2024

@any05 ja sa este chystám na opätovné testy hormónov z krvi.a potom chcem vyskúšať hormonálny krúžok. chvilu som si striekala čistý estrogen ale to nebolo riešenie a nerobilo mi to dobre.

wewewelina
13. mar 2024

@any05 Ahoj, ku kontaktu na vyššie spomínanú pani som sa nedostala... ja mám tento problém už od 31 😔 Jedna dr. mi odporúčala antikoncepciu, ale iná doktorka mi zas povedala, že antikoncepcia je to najhoršie čo si do tela môžeme pustiť a že mi to neodporúča, tak som brala asi 5 rokov injekcie 2x mesačne, ale minulý rok som s tým skončila... Brala som to hlavne z toho dôvodu, že ešte bola ako-taká šanca na bábo, ale roky idú a nič, tak som s tým skončila a zatiaľ sa mám fajn, uvidím čo povie dr. keď pôjdem na kontrolu.

wewewelina
13. mar 2024

@because Ahoj, prosím ťa, čo je to ten hormonálny krúžok? Ako to funguje?
Ďakujem 😉

sofia1979
13. mar 2024

@belusa no včasná menopauza je nepríjemná keďže telo ešte potrebuje byť doplnené hormónmi estrogén je veľmi dôležitý tak si vyber, držím palce a ako dá to prejavilo zistilo? Koľko máš prosím rokov? Držím palce v každom prípade

sofia1979
13. mar 2024

@ita111 môžte aj mne? Ďakujem