Slabé krvavé špinenie a bolesti podbruška

micinka20676
16. okt 2016

Mam tyzden po menstruacii. Adnes som zacala mat take slabe krvave spinenie a slobsie bolesti podbruska a bojim sa ist k lekarke ci to nieje nieco vazne .Co teda aj tak musim urobit ale mate niekto neake typy ze to to moze byt kamaratka hovorila ze to moze byt aj ovulacia co teda vobec neviem neviem nikdy sa mi to nestalo

candour
16. okt 2016

Ahoj,nestresuj sa moze to byt ovulka ja pri nej skoro vzdy slabo spinim a mam bolesti..

adria88
16. okt 2016

@micinka20676 ahoj, no môže to byť ovu... ja tiež mávam pri ovuácii občas špinenie a bolesti, nemusíš sa strachovať, je to OK 🙂

micinka20676
autor
16. okt 2016

ty kosko .Ale normalne som bola stoho hotova .Vazne taketo nieco som nezazila a ani nepocula teda.Dakujem vam pekne hned ste mi sprijemnili vecer vdaka

candour
16. okt 2016

@micinka20676
Raz som mala az tak ze som sla k lekarovi tiez v strese lebo sa mi nezdalo ze to moze byt ovulka lebo to nebolo v strede cyklu a vsetko ok bola to ovul dokonca mi vravel ze mal pacientku co az odpadla taku mala bolest a slabost pocas ovul🙈Ale samozrejme ak ti to za den dva neprejde tak to chod skonzultovat k lekarovi toto ovul trva max den dva pekny vecer aj tebe☺️