Psoriáza a Covid-19

vanda323
2. nov 2021

Ahojky,
Dievčatá niektoré už viete že som nedávno prekonala Covid. No čo mi ide na nervy je že sa mi objavila psoriáza . Ja som ako dieťa bola na ňu liečená, potom úplne odišla...a teraz po Covide je tu zas. Mám ju len vo vlasoch ale svrbí má to je to proste nekonfortne...nebola som na ňu už naučená....Stali sa Vám pri Covide niečo podobné že dajme tomu choroba ktorej ste sa zbavili je späť?

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
namornicka
2. nov 2021

Moja kozmeticka mi hovorila, ze po covide sa jej znovu objavilo zopar diagnoz, ktorych sa pred rokmi zbavila.

mirkakor
2. nov 2021

Ahoj, tiež mám psoriázu a po prekonaní covid-u sa mi rapídne zhoršila. S lekárkou som to konzultovala a vravela, že covid je tiež ochorenie, ktoré zasiahne do organizmu. Takisto pri náhle zhoršenej psoriáze môžeš mať zápal v tele o ktorom nevieš a ten ti náhle zdravotný stav zhorší. Ideálne je absolvovať všetky vyšetrenia- krčné, zubné a gynekologické, aby si zistila, či sa ti v tele neurobil nejaký zápal po prekonaní covid-u. 🙂

mirkakor
2. nov 2021

A takisto ak máš psoriázu nikdy sa jej nezbavíš, celý život si chronický pacient. Vieš sa len zbaviť vonkajších príznakov na koži a každá choroba, čo i len nádcha ti ju môže zhoršiť a znova "vyvolať".

vanda323
autor
2. nov 2021

@mirkakor
@namornicka
@lubka261 Ďakujem dievčatá za odpovede. Určite navštívim myslím že mu treba zubnú ambulanciu totiž pri Covide sa.mi zlomil zub. Keď doberiem fraxiparin zavolám tam

mirkakor
3. nov 2021

@vanda323 držím prsty, nech si fit 🙂

vanda323
autor
3. nov 2021

@mirkakor Aj taká unavená strašne som

sibea1
3. nov 2021

Ahojte... tiez sa mi zhoršila psoriaza po covide... stav sa mi rapidne zhorsil... bolo to v januari tohto roka... prešla som si polročnou bylinkovou očistou celého organizmu, prešla som na zásaditú stravu a psoriáza zmizla... jednoducho odstránila som príčinu, zdetoxikovala sa a zalkalizovala... zbavila som sa usadenín, hlienov, parazitov, ťažkých kovov, Epstein-barrov vírus... bylinné zmesi na to určené veľmi pomohli... ak Vás to zaujalo napíšte

vanda323
autor
3. nov 2021

@sibea1 Ahoj, a je to vhodné aj keď som tehotná? Lebo viem že nie všetky bylinky sa môžu v tehotenstve

sibea1
3. nov 2021

@vanda323 ahoj, táto kúra sa neodporúča v tehotenstve a počas dojčenia

vanda323
autor
3. nov 2021

@sibea1 Tak mám smolu. Už mám celú hlavu krvavú čo sa skriabem stale

emasss111
3. nov 2021

@sibea1 môžem poprosiť info o tých bylinkách? 🙏

truskawka
3. nov 2021

@sibea1 Dobrý deň, môžete aj mne napísať IP. Ďakujem.

sibea1
3. nov 2021

@emasss111 áno samozrejme... keďže som už bola zúfalá z lekárskej ´´starostlivosti´´, samé kortikoidy a maste, ktoré nepomáhali, začala som hľadať pomoc inde...tiež týmto ´´ochorením´´ trpím dlhé roky... vedela som, že lekari mi nepomôžu a budú si spievať tú istú pesničku, lokálna liečba, UVB lampy, systémová a nakoniec biologická liečba...povedala som si NIE, touto cestou nejdem... a hľadala som bylinky... našla som skvelú bylinkovú očistu, kompletne zdetoxikuje, vyživí a zregeneruje poškodené tkanivá... po piatich mesiacoch mi uplne zmizla... samozrejme upravila som aj stravu a celkovo životosprávu...byliny ma vyčistili...

mirkakor
4. nov 2021

@sibea1 napíšete info aj mne? ďakujem 🙂

evolve
12. jan 2022

@sibea1 môžem poprosiť viac info?dakujem

simonovajana
14. jan 2022

@sibea1 Prosim o info k liecbe. Dakujem.

gabrielachochulka
14. jan 2022

Prosim o info k liecbe. Dakujem.

do_mi_ni_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimaho
3. feb 2022

@sibea1 Zdravim, môžem poprosiť aj ja info k tej bylinkovej liečbe?

evitam1
15. aug 2022

@sibea1 ahoj, mala by som záujem viac info k tej detoxikácii tela, bylinkovej liečby 🙏.Môžem poprosiť presnejšie info? Ďakujem

eja41
14. apr 2023

@sibea1 aj mne sa zhoršila psoriaza po covide. Mám zaujem o spomínaný detox a úpravu stravy. Ďakujem

janage
14. apr 2023

@vanda323 skus skin cap sprej

lara770
27. apr 2024

@sibea1 Ahoj, možem poprosiť viac info k tej bylinkovej liečbe. Ďakujem