Predmenštruačný syndróm po menzese. Čo mi je?

lenkaaasmolkova
5. jún 2014

Ahojte žienky. Možno je tu už podobná téma, ale neviem ju nájsť, tak snáď Vás nenahnevám, keď ju založím zasa Mám cyklus 28-32 dní. Nezdá sa mi jedna vec.. Poslednú menštruáciu som mala dostať 10.5.ale dostala som až 15.5. Trvala 5 dní a bola normálne silná..teda aspoň myslím lebo som nespozorovala žiadny rozdiel v množstve a farbe krvy. Bolo mi, ale divné, že ma pred ňou nebolelo bruško, prsia, nemala som chute ani nič..proste žiadny PMS Po skončení menštruácie sa však objavilo pobolievanie podbruška, chute na všetko možné , náladovosť, atď... Ako keby som mala PMS po menzese A to pobolievanie podbruška pretrváva až dodnes, plus posledné 3 dni dosť cítim pravý vaječník. A ešte jedna vec, od 15 dňa cyklu mám bazalnu teplotu 36,4-36,5 (dnes je to už 22 deň cyklu) ...ani viac ani menej. Chcela by som bábo a velmi, ak by tu bola nejaká nádej na tehotenstvo bola by som prešťastná .. Test som si robila, ale negatívny, tak počkám , či sa dostaví ďalšia mrcha a ak nie testnem znova..no som velmi zvedavá na Vaše názory, či by som mohla byť v tom ... Čo myslíte, hmm? .. Alebo neviete čo by mohlo iné somnou byť? Príjmem hocijaký názor, ale prosím seriozne... Vďaka;)

paskolinka
5. jún 2014

ak naznacujes, ze si mohla otehotniet este v predoslom cykle a uz tehotna si mala akoze ms, tak neviem, to je velmi vynimocne, navyse krvacanie pocas tehotenstva v case ms byva byt skor spinenie, nie normalna intenzita. a ked je test negativny, tak takmer isto tehotna nie si. skor sa ti posunul cyklus a ms dosla o 5 dni neskor (to sa stava). tie tvoje terajsie priznaky mozu kludne suvisiet s ovulaciou. ak je to tak, v najblizsej dobe by ti mala bazalna teplota stupnut.

sbenkova
5. jún 2014

môže to byť aj hormonálna nerovnováha ale môže byť aj tehotenstvo