Podkožný tuk

modraorchidea
20. mar 2016

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu...začali sa mi vyhadzovať malé hrčky po tele...doktor povedal, že je to podkožný tuk a že sa to robí keď tá určitá časť tela prechladne...mám ich asi 10 po tele...neviete mi poradiť či sa toho nedá zbaviť nejak inak ako to rezať? a či máte s tým nejaké skúsenosti...ďakujem

rheuska
21. mar 2016

Pokial ja vem, tak iba rezat. Aj ja nejake mam. To prvy krat pocujem, ze ad prechladnutia. Ja si myslim, ze je to dedicne. Aj stara mama mala aj mojmu otcovi sa zacali zhruba okolo 30 no a bohuzial aj ja. Nie je to pekne, ale da sa s tym zit. Darmo nemladneme :(

modraorchidea
autor
21. mar 2016

@rheuska veď neplánujem to dávať rezať, ale na krku vzadu na zatýlku ako začínajú vlasy mám jednu asi 2 cm hrču a zavadzia mi...že to urobia na chirurugii a nemusím ležať, len sa toho dosť bojím....niekde som počula, že je na to dobré zajačie sadlo

rheuska
21. mar 2016

nepocula som nic o zajacom sadle. No za skus nic nedas. Ale rezu to pri lokalnom umrtveni. To ani nie su hlboke rezy ako pri znamienkach. Iba plytke a o pat minut ides vysmiata domov. Ja som si nedala ziaden vyberat (nemam poistku na SK a tu sa take zakroky robia velmi draho), ale moj otec ano. Mal na cele a tiez si do toho udieral hrebenom. On to mal dost velke. Ale kvoli nejakej somarine co som mala na kozi mi brali vzorku z kozi a ozaj sa nieje coho bat. Inak ta umrtvovacka na tom vsetkom bolela najviac. Uplne porovnatelna s tou do zubov. Nevravim, ze prechadzka rajom, ale radsej to, ako vrtat zub. Podla mna teda. No a ked prestane ucinkovat lokalka tak uz je to ani neboli skor to sitie tak napina kozu. No skus to sadlo. Ak pomoze daj vediet. Tiez by som rada ak by som sa mohla zbavit tych mojich :D