Opuch a problém s dýchaním

katherine24
28. okt 2018

Ahojte mamicky chcela by som sa spytat ...na poradnu idem v stredu ale chcem pocut zatial nejaky nazor skor na ukludnenie ak by ste boli take zlate...dnes zacinam 36 tt a uz tyzden mam kazde rano aj ceez den aj vecer skoro stale opuchnute prsty na rukach a sem tam aj nohy predtym nic....a posledny tyzden celu noc nemozem dychat...cez den je to ok ale na noc hroza nemozem sa nadychnut poriadne...je to uplne bezne staci pockat do poradne?Alebo mam stresovat....dakujem pekne ak uz tu nejjaka diskusia bola podobna ospravedlnujem sa nenasla som nic...🙂

pininka
28. okt 2018

@katherine24 no tlaci tu už bábo na bránicu, aj ja som s tým mala problém. Treba veľa oddychovať, brat magnézium a nohy čo najviac vyložené hore. Určite to však spomen na poradni. Ja som na koči už spávala pomaly v polosede a do toho som mala taký tep akoby som behala maraton

katherine24
autor
28. okt 2018

@pininka no parada mam sa naco tesit teda...doteraz som ani nevedela ze som tehotna poriadne a posledny tyzden akoby niekto stlacil štart 😂 a uz to ide...dakujem pekne za odpoved 🙂

pininka
28. okt 2018

@katherine24 nemáš za čo, no koniec je vždy ťažký

ivkazba
28. okt 2018

Hlavne dodržiavať pitný režim, neprijímať príliš veľa soli ak sú veľké opuchy, nohy často vykladať, mne chlap masíruje každý deň nohy levandulovým olejom a je to úžas. A naspäť na chrbte. A hlavne už ti chvíľku to nejako prežiť. 😉

senta_sofia
28. okt 2018

@katherine24 a ako lezis v noci? Lebo ja som nemohla lezat na chrbte, to ma dusilo

katherine24
autor
28. okt 2018

@senta_sofia na boku lezim ..mne sa na chrbte neda lezat uz asi od 18 tyzdna..nejak prezijem uz...len tie prsty na rukach mam ako parky😃 neviem ani ruky zavriet 😃

katherine24
autor
28. okt 2018

@ivkazba no ved jasne ako za cely cas mi nic nebolo ani krce v nohach ani nic preto ma to prekvapilo ze jeden tyzden to vsetko zacalo...ale nejak vydrzim dakujem 🙂