Operácia žlčníka

monci234
27. jún 2022

Ahojte baby zajtra ma caka operacia zlcnika v Ilave,idu mi ho davat von.
Viete dat nejake info ako ste sa citili po operacii? Alebo nejake rady?
Den pred tym ste jedli normalne?
Dakujeem

xsuzannex
27. jún 2022

Ja som zvracala celu noc po operacii ale tak niekto blbo nesie narkozu, s niekym to nerobi nic.. ale inak v pohode..

dijka143
27. jún 2022

@monci234 ano jedla som normalne a po narkoze mi bolo zle ale potom uz v pohode

janka_266
27. jún 2022

@monci234 mne kázali jesť najneskôr do polnoci, ale tak už asi aj skôr som prestala jesť.po operácii v pohode, okolo 8-9 má operovali, o 15 som už bola na nohách,

vanda323
27. jún 2022

@monci234 Ahoj ja som vďaka Bohu cca mesiac po opkew žlčníka.
Mňa hrozne bolel chrbát neviem aký dôvod to bol ale brutálne až sa mi zle dýchalo....
A veľa som zvracala ale dávali mi degan....

lalia33
21. nov 2022

@monci234 ahoj ako si dopadla po operácii v Ilave? Všetko v poriadku? Ako si to zvládla? Mala si len kamene alebo aj zhrubnutu stenu žlčníka? Mňa to tiež caka a zajtra tam idem na sono a majú rozhodnúť ci pôjdem laparoskopicky alebo normálne pod nôž 🙈 strašne sa toho obavám

vulka
21. nov 2022

@monci234 Práve som prišla z nemocnice, kde bola so mnou jedna pani, čo jej vyberali žlčník. Večer už nejedla, večer a aj ráno dostala tabletku proti vracaniu. Na sále bola cca hodinu. Poobede ju ubolenú previezli na izbu, ale do večera sa jej uľavilo (na noc odstala infúziu s novalginom) a druhý deň si to už nesmierne pochvaľovala, ako sa cíti dobre(teda oooveľa lepšie).