Necitlivosť stehna

lilyk09
24. jún 2021

Ahojte, mal prosím niekto alebo počuli ste už o tom aby znecitlivelo stehno pri lezani na chrbte a jednom boku? Pri zmene polohy ta necitlivost prejde. Teplo a chlad počas necitlivosti cítim. To stehno ma aj pali. Čakám na vyšetrenie, len som sa chcela opýtať či niekto niečo podobné nezažil a z čoho to pramenilo. Ďakujem vám za odpovede.

chiarinka
24. jún 2021

ahoj , niečo podobné sa stáva aj mne, mám aj silné kŕče do stena a celej nohy, dr. ma poslal na neurológiu a odtiaľ čakám na maagnetickú + rehabilitácie, uvidia, čo vyjde z magnetickej, u neurológa to vyzerá zatiaľ na platničku

0silvia0
24. jún 2021

@lilyk09 asi niekde nieco s nervom/platnickou na chrbtici

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dassena
24. jún 2021

tak budes mat asi nieco zaseknute :/ pockaj na vysetrenia sama uvidis co ti povedia

lilyk09
autor
24. jún 2021

@chiarinka a mávaš bolesti chrbta? Ja len také pnutie trochu v oblasti krížov

chiarinka
24. jún 2021

@lilyk09 to pnutie áno, aj poriadne bolesti chrbta, vybrala som aj tabletky, injekcie, zatiaľ nepomohlo, uvidíme čo povie tá magnetická

lilyk09
autor
24. jún 2021

@chiarinka tak ja zase bolesti chrbta nemám také aby som musela lieky, len cítim to pnutie a mierne bolesti. A kedy máš termín na MR?

chiarinka
24. jún 2021

@lilyk09 2.8. dovtedy musím nejako vydržať

kacena4
24. jún 2021

najcastejsie to sposobuje vyskoce s platnicka tlaciaca na koren nervu - miechy, ak teda bolest v nohe suvisi s bolestou chrbta

lilyk09
autor
25. jún 2021

@kacena4 a pri vyskocenej platničky by neboli najprv silné bolesti chrbta?

kacena4
25. jún 2021

@lilyk09 myslim ze nemusia ak sa jedna o posledne stavce a platnicky vtedy je to skor trpnutie a tupa bolest

mijo53
25. jún 2021

mne lekárka povedala, že je tam tlak na nerv, bola som aj na magnetickej cca pred 10 rokmi a stále to sem tam bolí, potom si zacvičím a hlavne nájdem v noci správnu polohu, aby nebolelo. Boli vtedy, keď tlačí platnička na nerv

lilyk09
autor
19. aug 2021

@chiarinka ako ti dopadla magnetická? Už máš výsledky?

chiarinka
20. aug 2021

ahoj už mam MRI, musí to posúdiť ešte neurológ, tam idem 9.9. tak uvidíme