Myóm na maternici - stav po operácii

xxxxxnnnnn
30. máj 2014

Myóm na maternici - stav po operácii. Poprosím o info ako dlho ste krvácali, ako dlho ste boli v nemocnici a celkovo - či ste mohli ist na dovolenku.....všetko po operácii. Dakujem

blonkyt
30. máj 2014

@xxxxxnnnnn ja som bola na takej operácii celkovo tri krát.Bola som tam tri dni,jeden deň som prišla,druhý deň ma operovali a na tretí som išla domov.Krvácanie po prvej bolo silnejšie a trvalo asi 5 dní.Ostatné bolo slabšie a asi 3 dni.Asi to závisi od veľkosti myomu a celkovo,ako sa pacientka cíti.Ja som bola na prvej v máji a v lete som normálne chodila na kupko 🙂

xxxxxnnnnn
autor
30. máj 2014

@blonkyt Takže to nebolo ako po šestonedelí? Ďakujem

blonkyt
30. máj 2014

@xxxxxnnnnn nie,u mňa nie

xxxxxnnnnn
autor
30. máj 2014

Má ešte niekto skúsenosti?

beronsche
30. máj 2014

@xxxxxnnnnn tebe nejdu robit operaciu cez brusnu stenu? Za sa pytas na krvacanie... Ja som bola v nemocnici 4 dni, rekonvalescencia 3-4 tyzdne, ako pri inych operaciach cez brusnu stenu, krvacanie ziadne... Ale brucho som mala "nafuknute" asi tyzden, kym sa vstrebala tekutina, ktoru mi aplikovali do brusnej dutiny, aby sa mi nevytvorili zrasty..

xxxxxnnnnn
autor
30. máj 2014

@beronsche ja som myslela, že sa po zákroku aj zospodu krváca. Ďakujem za info. A aký veľký si ho mala?

beronsche
30. máj 2014

@xxxxxnnnnn jaaaj ale teraz rozmyslam, ze kecam... Krvacala som... Ale urcite kratko, lebo som na to aj zabudla.. 😅 Mozno 2-3 dni... Ako vacsi problem som vnimala celkovu slabost, bolest jazvy a to obrovske brucho... 🙂 Moj bol obrovsky - 11 cm priemer.. Aky mas ty?

xxxxxnnnnn
autor
30. máj 2014

@beronsche 6,5 cm...........tak to Ti normálne brucho rezali ako pri cisárskom?

beronsche
30. máj 2014

@xxxxxnnnnn ano, mam jazvu v linii bikin. Ale je tenucka a naozaj malo viditelna 🙂

nelynka2311
6. aug 2020

@blonkyt ahoj aj mňa čaká už 17.8 a strašne sa bojím sú veľké bolestí prvý krát idem na operáciu 😓

blonkyt
6. aug 2020

@nelynka2311 ťažko povedať,po tých prvých troch operáciách,to bolo v pohode,ale tie mi robili zo spodu.Štvrtá už bola horšia,to mi už rezali brucho.Závisí to aj od problému, ktorý máš.Každá žena to znáša inak.

nelynka2311
6. aug 2020

@blonkyt ďakujem mne budú cez brucho vraj otázka hodiny

jaruna123
13. jún 2021

@nelynka2311 ahojte ako to dopadlo mna to caka

leameleg
25. nov 2021

Ahojte baby nie je to tak stara téma myslím rok...Chcela by som sa vás opýtať som už druhý týždeň po laparoskopii dermooidnej cysty všetko dopadlo vraj ok , na druhý deň ma pustili domov. predvčerom som bola vybrať stehy robil mi aj usg vraj všetko ok. Spomínala som mu že ma ešte okolo tých jazvičiek boli a že to mám mierne červené .Vraj je to ok no ale mne to dnes trošku napuchlo chcem sa opýtať mali ste niečo podobné ?... za každú radu budem vďačna.