Môže to byť psychika?

antonko12
28. jún 2022

Dobrý deň mám tlak na hrudi akokeby zvieranie a vystreluje to do hrdla neviete čo to môže byť často som vystresovany a mám strach ze som nijak vazne chorý. Mám to intenzívnejšie od kedy som zažil pocit akokeby mi začalo rýchlo byť srdce a začal som sa báť bolo mi na odpadnutie a necítil som si nohy celý som sa triasol neviete prosím vás co to môže byť mám strach z toho tlaku alebo zvierania na hrudi. Pred pol rokom som bol na kardio a všetko ok mal som aj holter a aj ten bol v poriadku.

mk22
28. jún 2022

@antonko12 keď máš strach, navštív svojho Dr.
Hádam tvoj strach neznížia komenty tu od zien😁 ani jedna ti neurčí diagnózu.

oli18
28. jún 2022

@mk22 ale urcia, neboj😉

mk22
28. jún 2022

@oli18 jaj, áno🤪😃 môže si vybrať 😀

nikaeli
28. jún 2022

vitaj v klube tetanikov (panikárov) 😔 pokiaľ máš kardio ok a sám si uvedomuješ, že si teraz viac vystresovaný, odpoveď je jasná.. zvoľniť tempo, čo najviac oddychovať, spať, správne hlboko dýchať, Mg, .........

antonko12
autor
28. jún 2022

@nikaeli ja spim strašne málo chodievam spat okolo 3-4 ráno mam problém zaspať lebo mam blbosti v hlave že sa mi niečo stane keď zaspím a atd

irusa
28. jún 2022

Úzkostná porucha, panicka porucha, tetania... vyber si

taktotedanie
28. jún 2022

Navstivte vseobecneho lekara a rieste psychiatricke vysetrenie

marion30
28. jún 2022

@antonko12 môže to byť od úzkosti cez PP az po tataniu ak máš iné v poriadku, tak potom toto a maš to horšie od kedy si sa zľakol že áno?

marion30
28. jún 2022

@antonko12 tak to je jasne, treba anxiolityka aspoň ak sa upraví spánok bude lepšie.. Z čoho sa máš cítiť dobre keď nemáš spánok? Telo si ne oddýchne, hlava tiež nie, to je dookola.. Človek ktorý má úzkosti ma malo energie a naopak. Ak dáš telu to potrebné, vitamíny, spánok, kvalitná strava, byť v prítomnosti(nemyslieť na somariny) cvičenie, tak potom sa budeš cítiť oveľa lepšie...