Môj obvodný lekár je v karanténe. Potrebujem pečiatku na vodičský

mina0202
1. mar 2022

Ahojte keďže môj obvodný lekár má kovid tak je v karanténe. Ja potrebujem od neho pečiatku na vodičák mozem ísť k inému doktorovi aby mi tu prehliadku spravil a dal pečiatku? Ďakujem

sisa_s
1. mar 2022

@mina0202 mozes vyskusat u zastupujuceho Dr, ale bez dokumentacie neviem no...

misulienkamisa
2. mar 2022

Za vyskúšanie nič nedáš, keď sa opýtaš, maximálne budeš čakať kým mu skončí karanténe.

anjelicek26
2. mar 2022

Zastupujuci berie urgentne stavy kolegu...toto nie je urgentny stav... a nepozna tvoju anamnezu a na toto ju potrebuje...ved nejde len o peciatku, ale aj o to, ci nemas epilepsiu, zhorseny zrak, vypadky pamate ci ine psychicke ci psychiatricke diagnozy, nie? Dokonca vysoky krvny tlak ci diabetes niektory beru ako rizikovy faktor...

simona1998
2. mar 2022

@anjelicek26 ako kde , u nás dáva aj zastupujúci lekár ktorý berie klasicky všetkých . 🙂 nech skúsi za pokus nič nedá .. aj tak v tejto dobe zoberú 20€ za pečiatku a tvoj stav ich nezaujima

evica17
2. mar 2022

@simona1998 to nie je pravda . S epilepsiou napr kamos a kamoska nedostali potvrdenie, kamos az po x rokoch bez zachvatu. A teraz v 30 tke sirobi bodicak

loginexistuje
2. mar 2022

Takto su lekari a lekari poznam pripd kedy dal peciatku cloveku vo mal invalidny ciastocny na chorobu oci dokonca robil isty cas ten clovek aj instruktora v autoskole
Potom mu ten invalidny odobrali ak je te zastupujuci normalny odporuci ti pockat na navrat tvojho lekara resp mozno ak ma pristup k jeho dokumentacii co zvycajne mava ti to za poplatok da (mozno vyssi ako pre nekapitovaneho pacienta

simona1998
2. mar 2022

@evica17 ale ja píšem o našom lekárovi u nás v okrese 🙂

evica17
2. mar 2022

@simona1998 jaj prepac, jaze myslis lekarov vo vseobecnoati