Modriny na stehnách

barborka106
7. feb 2022

Ahojte dievčatá,
Na stehnách sa mi urobili modriny (nikde som sa nebuchla), proste z ničoho nič.
Je pravda, že som zvýšila fyzickú námahu - cvičím atď. Môže to byť z toho?
Mali ste niektorá s tým problém?
Prosím poraďte mi ako sa toho zbaviť (nikdy sa mi modriny nerobili z ničoho nič) :(

zdenka11081983
7. feb 2022

@barborka106 vcrea tu bola taka téma. Chod si dat zobrat krv, aby si vylúčila aspoň tie vážne ochorenia ako sú napr leukemia.

tri
7. feb 2022

skus zvýšiť príjem vit. C.... mala som podobné a ešte horšie, aj na vnútornej strane stehien....ako dobitá som vyzerala, ale prešlo to

barborka106
autor
7. feb 2022

@tri ďakujem za odpoveď, a chcem sa opýtať boli ste aj u lekára ? 🙂

ukulela
7. feb 2022

@barborka106 ja som to mala, brala som detralex 1 krabicku a pomohlo ... z normalnej stravy pomaha napr pohanka

barborka106
autor
7. feb 2022

@ukulela ďakujem za odpoveď, a boli ste s tým pri lekárke?

tri
7. feb 2022

@barborka106 tuším áno, ale nič s tým nerobila

barborka106
autor
7. feb 2022

@tri aj ste si to niečím natierala? Ja som si nato dala Heparoid

tri
7. feb 2022

Lioton a to C-čko

ysseba
7. feb 2022

@barborka106 mne sa jedno obdobie robili, ako 17 ročnej, takže to bolo veeeelice dávno. Možno 3 mesiace sa mi robili, potom to samé prešlo, nikde som s tým nebola, nič som si na to nedávala. Prešlo to, doteraz neviem čo to bolo 😖

barborka106
autor
8. feb 2022

@ysseba a bolelo vás to? Lebo mňa to nebolí 🙂

barborka106
autor
8. feb 2022

@tri a ako dlho?

papulienka48
8. feb 2022

Hmm no keďže ich máš tak povediac riadne, asi by som si zašla k lekárke aby ti vzala krv. Ako môže to byť kľudne aj z toho cvičenia, no ja by som chcela mať istotu, že to teda nie je nič vážne

kiki68
8. feb 2022

@barborka106 okamzite k lekarovi. Mne kamos internista povedal, ze modriny bez nejakej nehody a mnoziace sa, su dovod na okamzite vysetrenie. Hlavne odbery krvi. Ze s tym neni sranda

ukulela
8. feb 2022

@barborka106 pri obvodnom som bola. Predpisal ten detralex.

barborka106
autor
8. feb 2022

Dievčatká, ja som si spomenula, že som mala fyzickú námahu - odhŕňanie snehu, žijem v zasneženej krajine 🤣🤣 (a ako som odhŕňala, tak som sa poranila a ani som o tom nevedela). Modriny miznú pomaly - pre istotu potieram Heparoidom a dala som si železo 🙂
Ďakujem všetkým za rady ❤