Máte skúsenosti s rýchlym priberaním?

gabikaa96
12. máj 2022

Ahojte máte niekto skúsenosť s veľmi rýchlym priberaním? Posledné dva mesiace veľmi rýchlo priberám (od polky marca som pribrala 5kil) teraz v pondelok som mala cez 54 včera večer 55a už to nechápem. Každý večer cvičím, denne chodím von s deťmi na prechádzku (1-2hodiny) nejem sladkosti,biele pečivo ani normálne mliečne výrobky len bez laktozove a predsa priberám. Pred posledným tehotenstvom som nemala takéto problémy (vždy som bola veľmi chuda a nevedela som pribrať). Ešte dodám že užívam antikoncepciu a lieky na depresie. Budem vďačná ak poradíte na čo mám ešte dávať pozor.

dori2
12. máj 2022

@gabikaa96 uplne kludne to moze byt z liekov…

diamond007
12. máj 2022

@gabikaa96 takže nemá sa vážiť večer, nepribrala si za deň kilo, ale to kilo zjedla a vypila. Má sa preto vážiť ráno na lacno

dame2
12. máj 2022

Tiež si myslím, že to môže byť z liekov, pred pár rokmi som tiež užívala kombináciu antidepresív a antikoncepcie, výsledkom bolo cca 15kg za pol roka, keď som oboje vysadila, tak rovnako za pol roka bolo tých 15kg fuč (pri rovnakej životospráve)

luccija
12. máj 2022

@gabikaa96 nevaz sa večer a ja mám aj pred menzesom aj kilo aj pol viac...ja som z ATK pribrala 4 kg niekto má skúsenosť, že priberá aj z antidepresív čo ja poznám ľudí nepribrali...asi podľa druhu liekov.

nicol_ka55
12. máj 2022

no tak presne je to v tych liekoch, lebo pokial si strazis vahu a aj sa hybes, tak lieky to mozu velmi ovplyvnovat.

lucia851
12. máj 2022

@gabikaa96 to priberas z tej antikoncepcie a pokiaľ berieš lieky na depresie aj z tých sa pribera

gabikaa96
autor
13. máj 2022

Ďakujem pekne za odpovede 😊

texik1
17. máj 2022

@gabikaa96 ja beriem antidepresiva ale krátko. Mesiac asi cca paretin ale už budem celú tabletku a mirzaten budem na noc uz brat kázal. Zatiaľ len 1kg 2kg. Mne by sa zišlo teda nabrať. Ja som veľmi schudla 😔. Antiku neberiem teda. Niekto priberie stych liekov a niekto asi nie 🤔🤨..