Mám zvýšenú teplotu a pociťujem únavu

27. feb 2023

Už druhý týždeň mám každý deň zvýšenú teplotu, a už dlhšiu dobu pociťujem únavu. Čo to môže byť? Len nejaká,, zimná" únava? Už ma vyčerpáva, že som stále unavená, a nemôžem si zdriemnuť cez deň...

mmoonna
27. feb 2023

Už si mala byť dávno u MUDr.

zuzpap
27. feb 2023

určite smer lekár, urobiť vyšetrenia, všímaj si na sebe aj zdanlivo banality a nenechaj sa odbiť, príčina zvýšenej teploty sa určite nájde a z únavy to nebude

emmulienocka
28. feb 2023

Ja som tak mala 2 tyzdne zvysenu teplotu a bola som unavena. Po dvoch tyzdnoch prisla choroba, dostala som atb.
No moze to byt aj tehotenstvo v tvojom pripade. Dr ti povie viac. 🙂

autor
28. feb 2023

Posledný rok chodím k dr., Ako na klavír. Základné odbery sú všetky v poriadku. Únava, zavrate, nízky tlak. Mám zistenú tetaniu, čiže mne už všetky moje zdravotné výkyvy pripisujú tetanii. V rodine ju máme a jej prejavy sú len pri strese atď., nie tak permanentne, ale som taká unavená, že navladzem sa furt hádať z doktormi, už si niekedy myslím, že som hypochonder, keby to muž každý deň nevidí, tie moje stavy.

autor
28. feb 2023

@emmulienocka tehotná určite nie som. 🙂 No dúfam, že z toho vznikne aspoň tá chripka, lebo takto je to o ničom, keď mi nie je ani lepšie, ani horšie.