Liečebňa Veľké Zálužie

3mimi333
18. sep 2021

Dobrý večer je tu niekto kto bol alebo mal známych hospitalizovaných v záluží mala by som pár otázok

aurorastone
18. sep 2021

@3mimi333 no skus, poznám jedného pána co tam bol na proti alkoholickom, boli sme tam 2krat ho pozrieť aj sme mu raz notebook posielali

3mimi333
autor
19. sep 2021

@aurorastone manžel má diagnostikovanu akútnu psychozu už sa to snim ťahá 5 mesiacov odporučili nám vyskúšať veľké Zálužie lebo podľa lekárov už mal byť v poriadku ale stále sa mu pohorší keď je doma keď je v nemocnici je úplne v poriadku ale ako náhle príde domov zhorší samu stav nevedia mu poriadne nastaviť liečbu lebo lieky mu pomôžu len na dva týždne a potom sa začnú prejavovať vedľajšie účinky čo sú oveľa horšie stavy ako mal predtým chcela by som vedieť ako to tam funguje že ako dlho musí byť bez rodiny či môže mať telefón a byť snami v kontakte či majú nejaké terapeutické sedenia alebo ako a podľa čoho stanovia liečbu

aurorastone
19. sep 2021

@3mimi333 uf tak na všetky tieto otázky bude určite najlepšie si tam zavolať, a mobil a stretnutia asi budu závisieť od nastavenia liečebného režimu, sedenia individuálne ci skupinové určite budú mať, plus relaxačné terapie a dokonca aj pracovné dielne kde vyrábali ozdoby a také blbosticky, teda takto to mal ten náš známy a bol tam tuším vyše 3 mesiacov... Samozrejme všetko závisí od vstupného vyšetrenia, posúdenia diagnózy a nastavenia liečby... Určite si tam zavolajte alebo skúste dohodnúť aj s manželom osobný pohovor a vysvetliť situáciu...drzim veľmi palčeky aby sa to zlepšilo a našla sa správna liečba a pomohla mu ❤️

kika52621
19. sep 2021

@3mimi333 ako sa prejavuje jeho stav doma??

3mimi333
autor
20. sep 2021

@kika52621 keď je v nemocnici je úplne v dobrom stave ale ako náhle príde domov tak sa nevie dať akoby do kopy ako napríklad teraz bol 2a pol týždňa v nemocnici tak keď som tam šla za ním po týždni výdela som super výsledky pustili ho domov a bum skončil po týždni zas v nemocnici mál strašný nepokoj triaslo mu rukami nohou mu sklbalo a bum zas vedľajšie účinky liekov