Kvalitná kraniosakrálna terapia v Bratislave

renimac
22. okt 2016

Ahojte, potrebovala by som odporúčanie alebo tip na naozaj kvalitnú kraniosakrálnu terapiu v Bratislave. Najlepšie sú tipy od ľudí, ktorí s tým majú osobnú skúsenosť 🙂. Mám s touto terapiou skúsenosti niečo cez pol roka, ale po operácii som s tým prestala a chcem zmeniť terapeuta aj z osobných dôvodov. Veľmi pekne ďakujem.

renimac
autor
22. okt 2016

@esther03 Ďakujem 🙂 A máš aj osobnú skúsenosť? Na nete je toho veľa, ale niektori terapeuti majú skúsenosti len pár mesiacov po pár týždňovom kurze a to nie je veľmi dobrá referencia.

esther03
22. okt 2016

@renimac je to osoba asi s 20 rocnou praxou, studovala v Prahe 🙂

lucylka25
22. okt 2016
renimac
autor
22. okt 2016

@esther03 kranio na tomto trhu určite 20 rokov nie je 😉. Ale pozriem si ju, ďakujem.

renimac
autor
22. okt 2016

@lucylka25 Ďakujem

esther03
22. okt 2016
renimac
autor
22. okt 2016

@esther03 veď na svete Áno 🙂, ale na SVK určite nie. Rozprávala som sa o tom s terapeutkou a kranio na nás trh prišlo až niekedy okolo roku 2000. Hádam netrepala, keď má 20 rokov praxe 😉.

bluka2
23. okt 2016

A pomohlo vam to, baby?

dada_sepina
23. okt 2016

Ivana Banova

renimac
autor
23. okt 2016

@bluka2 ja neviem presne 😀 po pol roku kranio som otehotnela (predtym 2 roky nic), ale bolo to mimomaternicove. Ci to bolo vdaka tomu, netrufam si povedat. Ale chcem sa k tomu vratit, lebo som mala operaciu v panve a odvtedy mavam bolesti. Je to dobre na regeneraciu.

renimac
autor
23. okt 2016

@dada_sepina ju som vygooglila ako prvu 😉

bluka2
23. okt 2016

@renimac Vela stastia 🙂 Ja som na tom bola raz (dozvedela som sa az potom, co to bolo, inak by som asi nesla) a bolo to velmi zaujimave....prudili mi myslienky pocas toho asi 100x rychlostou nez normalne a samozrejme boli divne. Zvlastne. Chcela som aby ma prestali boliet krize pocas tehotenstva, aj prestali, ale chodila som aj na akupunkturu, tak ktovie

renimac
autor
23. okt 2016

@bluka2 dakujem a gratulujem k babatku 😉

maminecka2
4. mar 2018

Ahojte, neviete poradit ci by terapia nepomohla dietatu s ADHD, tikmi? Dakujem pekne.

renimac
autor
4. mar 2018

@maminecka2 to neviem, ale určite nezaškodí 😉. Ja sa tiež chystám s malým, lebo je predčasniak.

tamoulik
7. máj 2018

Ja robim kraniosakralnu terapiu vo Vrakuni, na FB som pod Cesta s Tami, mam tam aj napisane recenzie.

lucatko1987
8. aug 2018

@tamoulik a mozem sa spytat ci mate skusenosti s pomocou aj pri pareze tvare? Dakujem

tamoulik
13. aug 2018

@lucatko1987 dobry den, kranio pomaha ulavit od bolesti pri pareze tvare. Uvolnuje napatie.

lucatko1987
13. aug 2018

@tamoulik aha ja nemam bolesti, tak to bude asi bezpredmetne pre mna. Ja mam alebo som mala neuroboreliozu anta sposobila kompletne ochrnutue oboch casti tvare, takze nebolestive "len" uolne nefunkcne

petter89
13. dec 2019

Ahojte, nenarazali ste medzicasom na dobru terapeutku kraniosakralnej terapie v BA? Mam dlhorocny problem so spankom, vela stresu, obcas uzkost, vela strachu v zivote...dakujem za typy a aj pripadny kontakt.

renimac
autor
13. dec 2019

@petter89 poznám viac, napíšeš mi pls IP, nech nezabudnem?

tamoulik
15. dec 2019

@petter89 Ja pracujem vo Vrakuni. Ak chces viac info, kludne mi napis spravu.

alexaxela
11. feb 2020

Ivana Dávidíková v BA 🙂 osobná skúsenosť. 🙂

izabela333
22. feb 2020

@alexaxela mozem poprosit o nazor na terapeutku? Pomohla? Chcela by som ju tiez vyskusat.

alexaxela
22. feb 2020

@izabela333 za mňa veľké áno... Bola som tam viac krát a dokonca robia s manželom multidimenzionálne konštalácie a manžel šamanské liečenie... vyskúšala som všetko a chodievam pravidelne 🙂

izabela333
22. feb 2020

@alexaxela Ano, citala som si... tie konstalacie aj nieco liecia alebo nasmeruju na problem a mame ai to my uz potom usporiadat?🙂

alexaxela
23. feb 2020

@izabela333 nájde sa problém, vylieči sa 🙂

fadam555
26. aug 2022

Ja som bol posledne tu https://www.kraniosakralnaterapia.online a bol som spokojny, pani je nevidiaca a ma zmysel pre dotyk 🙂