Krčná chrbtica alebo srdce

13. jan 2022

Ahojte po pôrode ma začal bolieť chrbát ale neriešila som to a po nejakom čase sa to vyústilo že som začala mať tlak na hrudi zo začiatku som stresovala že infarkt lebo do toho mi začalo pichanie pri srdci tŕpnutie a bolenie ruky no lekár skonštatoval že je to z krčnej chrbtice nakoľko som mala stavy na odpadnutie poslal ma na neurológiu kde idem až 3.2 ale večer nemôžem zaspať čo má stále pichá pri srdci a boli ruka musím mať pod sebou paplón alebo poštár vždy to začne večer a v noci a dnes mám už silnejšie pichanie az pod rebra mi to ide neviem čo robiť mám zase strach že infarkt a takto ja už neviem čo mám robiť lieky nepomáhajú

zuzkaa1991
13. jan 2022

Určite objednať sa ku dobremu maserovi ale.fakt dobremu a tak.isto ku fyzioterapeutovi moja vlastna skúsenosť mne sa velmi zhorsil zdrav. Stav po porode ohladom chrbtice som 4roky a stale horsie jedine oni dvaja ma vedia na istý. Cas.dat ako tak dokopy....ak nekojite dorsiflex beriem novalgin ;)

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patricka
13. jan 2022

Ja to iste po porode chytám také stavy z chrbtice ze až...uz musim ist k chiropraktikovi

chymena
15. jan 2022

🤝