Kam na sono prsníkov v Bratislave?

nely459
12. nov 2013

ahojte, bola som u gynekologicky a poslala ma na sono prsnikov v Bratislave, v tom zhone som sa zabudla opytat, ze kam sa mam vlastne hlasit...v Antolskej nemocnici hocikde? Neviete mi prosim poradit? dakujem 🙂

billam
12. nov 2013

Ak nechces dlho čakať, choď do Medissima...síce za poplatok, ale mas skorší termín.

ivec16
12. nov 2013

Hocikde, zavolaj si a objednaj sa...Ja som bola u sv. Alzbety, na vysetrenie sa caka aj 3 mesiace

janka2501
13. nov 2013

Ja chodim do poliklinoki ruzinov. Za 10 eur ta objednaju hned. Inak je 3-6 mesiacov cakacka.

margaretka99
13. nov 2013

mna moja gynekologicka poslala na polikliniku Sustekova - Petrzalka, ze sa mam tak v januari objednat na marec-april (tiez sa tam caka 3 mesiace).

anelehka
13. nov 2013

ahoj aj u Milosrdnych-ja som bola tam 😵

tilly
13. nov 2013

a to vam neurobi vas lekar? ci to je nejake speci sono prsnikov?

lebo mne moja doktorka vzdy v ramci preventivky urobi aj to... chcela som ju menit, kedze je mimo BA, ale asi si raz za rok skocim na preventivku tam, ako behat po BA po viacerych vysetreniach...

moncicak28
13. nov 2013

Ja som bola u Kocha, za poplatok 9,95€, ale bez čakania objednaná v priebehu 3 dní na presnú hodinu. Doporučujem 🙂

kiki68
13. nov 2013

ja som bola na Antolskej,je to inde nez gynekologia, ako an inej strane nemocnice,viem,ze tam clovek pride,poda papiere od lekara a caka kym ho zavolaju. Ja som isla na sono prsnikov a teda som bola spokojna,dali si velmi zalezat, robila mi to nejaka lekarka a kedze som bola velmi mlada a podozrenim,ze vnutri nieco je od gynekologa,tak tam nabehlo porad cele osadenstvo a vsetci cakali,ze co bude vratane mna. Nebolo nic,nastastie nejaka tukova vecicka. Nedoplacala som nic. Isla som hned v ten den.

barbora59
13. nov 2013

Koch

a0401679
3. mar 2014

Rovinka - Mudr. Tichova...odporucam 🙂

zabka79
3. mar 2014

ja idem Dr. Surovka Ružinov, objednali ma do troch týždňov. Ale na tvojom mieste zavolám gynekologičke a pekne sa spýtam kam to presne máš ísť 😎

lulecko2311
28. aug 2014

Ahojte baby,
beru v Ruzinove aj bez odporucania od lekara? Zijem v zahranici a v MA, kde byvam mi povedali, ze 40eur za urgentny termin, lebo potrebujem v dnoch od 24.9.-6.10.14
Diku za kazde info.

kikina84
28. aug 2014

ja som bola na antolskej a som spoko

stanka55
24. feb 2015

Chcela som sa opytat, neboli ste niekto nedavno na sone prsnikov? Najlepsie antolska.. Kde presne to tam je? Treba sa objednat? Nema niekto kontakt? Dakujem

emily327
2. sep 2015

Ahojte, prosim vas vie mi niekto presne napisat, kde to sono prsnikov robia v nemocnici Antolska? Dakujem pekne.

miralo
2. sep 2015

Aj v Železničnej nemocnici a poliklinike pri Tržnici....treba sa objednať...info je na ich stránke znap.sk