Kam do kúpeľov po výmene bedrového kĺbu?

77andrea
17. feb 2016

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať...či mi nevie niekto poradiť kam do kúpeľov by som mala ísť....resp.ktoré sú najlepšie 🙂 Som po operácii bedrového klbu....Kázali mi v nemocnici napísať na kúp.poukaz kam by som chcela ísť..... a ja neviem sa rozhodnúť....kedže som ešte nikde nebola....kto by mal skúsenosť,rada si nechám poradiť 🙂 Ďakujem a Pekný deň prajem 🙂

8291
17. feb 2016

Záleži aj od okresu odkiaľ pochadzaš,aby si to nemala zasa ďaleko.dosť si ľudia chvália Číž.Aj svokor tam bol po TEPke,aj po operacii kolená a bol veľmi spokojný.

sisaha
17. feb 2016

@77andrea najblizsie mas Bardejov. Ja som bola v Bojniciach a bola som spokojna

77andrea
autor
17. feb 2016

Ked mi vraveli,že čím bližšie na východ,tak kvalita oveľa slabšia ☹

butterfly333
17. feb 2016

@77andrea ja som síce nie po operacii bedroveho ale mám operovanu nohu skracovane prsty a nasledne zošrobovane 4 titanove šorby,plus operovane koleno podala som si navrh minulý pondelok tak čakam tiež som nevedela kam lebo sama pýtala kam chcem ist že to tam napíše no mna napadlo len Turčianske teplice to je aj na pohybove,tak som zvedava či mi to schvalia.Treba popozerat na nete jeich vela.

77andrea
autor
17. feb 2016

tiez som pozerala turcianske teplice,alebo bojnice....uvidim este popozeram....a neviete,za aky dlhy cas to shvalia?ja by som radsej v lete isla...

qidko
17. feb 2016

Neviem kde mas blisie ja som bola v Kovacavej a minuly rok v oktobri v Bardejovskych a t.r. ties Bardejovske super personal pri procedurach,lekarska starostlivost nonstop, krasne ubytovanie (hotel Ozon) a co sa tyka volneho casu vela aktivit aj strava na jednotku

qidko
17. feb 2016

@77andrea Ja som sla na X schvalene do 9dni a termin som si mohla vybrat

mihula
17. feb 2016

ja som bola Trencianske Teplice,dobre a 2x Piestany najlepsie .Odporucam Piestany

izzie27
17. feb 2016

@77andrea otec sa prave vratil z Bojnic. Bol tam uz 2.krat. Tiez je po vymene klbov

77andrea
autor
17. feb 2016

Ďakujem Vám za poradenie 🙂

butterfly333
17. feb 2016

@qidko do 9 dni si mala odpoved od poistovne??Ja som to podala minulý pondelok akupele musim absolvovat do apríla.

qidko
17. feb 2016

@butterfly333 preco tak neskoro si davala papiere na poistovnu?Ja som bola operovana v maji ale termin som si dala na oktober lebo som bola dlho v nemocnici a rehabilitovala som na lozku.Ano od poistovne som dostala schvalenie do 9dni.Ty to budes mat "LTT"tak dufam ze to stihnes

butterfly333
17. feb 2016

@qidko ano viem neskoro no v aprili ma operovali potom som musela čakat skoro dva mesiace po operacii aby som mohla na rehabko tam som čakala mesiackým som sa dostala na rad ku doktorke a potom som chodila 3 týždne na rehabko, no nepomohlo mi to tak som chodila k ortopedovi dal mi inj do kolena dalšie lieky lebo mám stale nohu opuchnutu mám problem s chodzou no tak mi dali dalšie rehabko kde som zas čakala dva mesiace ,nikto mi kupele nespomenul a mna to ani nenapadlo až mi volala kamoška čo robi v poistovni zdravotnej že nech si podam do kupelov tak som to hned riešila podala a čakám,kedy mi to príde a čomi napíšu,mysliš že to pride ešte teraz vo februári??

emilka89
17. feb 2016

po výmene klbu chodia aj do Dudiniec,je tam výborna voda a chodia aj z východu.

nyusika
17. feb 2016

do Kovacovej, ale najmenej na tri tyzdne. ak si to mozetet dovolit, tak aj na dlhsie

emilka89
17. feb 2016

Vy keď ste po operácii tak Vám to môže určiť poisťovňa kde pojdete a zvyknú dávať 4 týždne,to je skupina A,tam sú malé doplatky

sisaha
17. feb 2016

@emilka89 poistovna necha vybrat... vlastna skusenost

qidko
17. feb 2016

@butterfly333 Ja som mala po 2× operovanu chrbticu ucila som sa udrziavat rovnovahu a chodit a neurochirurg mi o kupelnej liecbe hovoril od zaciatku.Ja som od Presova je tu sukromne reh.centrum Oaza tam som po mesiacnom pobyte v nemocnici zacala rehabilitovat.Neviem odkial si ale Ked mas znamu v poistovni mohla Ta skor upozornit na KL moze sa stat ze Ta nakoniec poslu tam kde bude volne miesto aby si to stihla je velka skoda ze si to tak dlho neriesila .Myslim ze by to mohlo prist do konca februara drzim pakce aby to vyslo🙂

qidko
17. feb 2016

Ak sa ide na 4tyzdne cize "X" plati sa 48e

emilka89
17. feb 2016

mne 2x určila poisťovňa,aj syn si pýtal kováčovu a určili mu Piešťany,čo mám skúsenosti s pacientami viac určuje poisťovňa

emilka89
17. feb 2016

@qidko asi tak,hlavne dan z ubytovania

butterfly333
17. feb 2016

@qidko ano viem mohla som to riešit skor no ked som ten poukaz podavala tak mi povedali v poistovni že to v pohode stíham tak som zvedavá,dnes som volala tej kamoške nech mi zistí ako to vyzerá tak čakám či niečo zistila.Som od okresu Hlohovec,

qidko
17. feb 2016

@emilka89 Mne sa ties pytala na poistovni a este mi vymenovala kde je specializovane na pohybove ale ja som chcela Bardejovske nieje to daleko a 4tyzdne je vela aspon namna🙂ale velmi pomohlo🙂

77andrea
autor
17. feb 2016

A nieje v Pieštanoch velmi rusno???hovorili,ze vela zahranicnych tam chodi...

emilka89
17. feb 2016

rušno bolo,ale hlavne pani doktorka ho privítala čo chce tam s jeho diagnozou,operovaná zlomená ruka,však piešťany sú na pohybové,neochota z jej strany,cvičenie na ruku raz do týždňa,popritom to bol november

butterfly333
17. feb 2016

@emilka89 to aj zo zlomenou rukou sa chodí do kupelov?či to bola važnejšia zlomenina ked museli operovat?

qidko
17. feb 2016

@butterfly333 ano urcite🙂

butterfly333
17. feb 2016

@qidko ahaa to som netušila,mne už aj 3x kosti sekali na pate a ma nenapadlo ist do kupelov aj ked sa mi to tažko hojilo a mám problem nohou do dnes.

qidko
17. feb 2016

@butterfly333 skoda ze si to nevyuzila mne posledne kupele pomohli veeeeeelmi az som bola prekvapena manzel nechapal Ked ma tam odviezol s pouzivala som francuzku barlu a ortezu na dvihanie nohy pri chodzi domov som sla len s ortezou dokazem chodit bez barly a prognoza bola ze nebudem chodit vobec tak vies si predstavit kolko bolo radosti🙂 je pravda ze teras doma cvicim aj 5× denne ale vidim ze je to lepsie a to je premna naj🙂

butterfly333
17. feb 2016

@qidko tak to je super že ti takto kupele pomohli duham že pomožu aj mne.ak budem mat s nohou stale problemi tak mi dr vravel že mi tie šroby vyberu a to nechcem už mám operacii vyše hlavy.