Jednodňová chirurgia - operácia žlčníka v Bratislave a okolí

elainedeclerq
26. okt 2017

Ahojte, som 4 týždne po pôrode a vrátili sa mi žlčníkové koliky, ktoré som mala na začiatku tehotenstva. Žlčník bude musieť ísť von, lebo je plný kameňov, ale keďže plne dojčím je otázne, že kedy. Rozmýšľala som nad formou jednodňovej chirurgie, kde by som od malej nebola preč príliš dlho, nakoľko to nechcem nechať na náhodu. Máte s tým skúsenosť? Robia to vôbec niekde? Čo také niečo stojí? Vďaka

siska53
26. okt 2017

@elainedeclerq fuha,to neviem.. Lebo to ta musia aj postavit a tak.. Mne robili laparoskopicky zlcnik i pruh a 4 dni som bola.. Ale ja som.nemala nejake velke problemy typu zachvat a tak... Ale aj pani na krcovych zilach bola v nemocke tolko,co ja,hoci to bola cez lokalnu anesteziu..
Ja som sla,az ked mala mala 7m. O mlieko som neprisla.

Dieta zatial nestaci?

zuzada29
26. okt 2017

Neviem či je jednodňová chirurgia dobrý nápad. Moja malá malá 1 rok keď som bola so zlcnikom v nemocnici, a bola s tam dve noci. Aj tvoje telo si musí trochu oddýchnuť po operácii. Aj keď je to len laparoskopicky. A keď sa niečo stane alebo to nebude dobré po operácii tak kde budeš zase utekať? Buď skús este vydržať alebo odporúčam riadnu laparoskopiu a za dva dni to mlieko neodíde.

zuzana84
26. okt 2017

@elainedeclerq Ahoj, ja som dostala zlcnikovy zachvat ked mala dcera 3 mesiace. Musela som hned ostat v nemocnici, a na druhy den ma cakala operacia. Nastastie ma robili laparoskopicky, takze ziadne velke rany ani dlhe zotavovanie. Kedze som si tym presla, nemyslim si, ze sa to da vybavit jednodnovou chirurgiou. Bola som tam tri dni. Po operacii zo mna este 24 hodin trcala taka hadicka, neviem uz ako sa to vola. A ver mi, ze v den operacie sa mi chodit teda nechcelo. Na druhy den to uz bola tazka pohoda. Od nudy som sa prechadzala po chodbe na oddeleni :D A na treti den domov. 24 hod po operacii a asi po dvoch troch odsatiach mlieka som mohla dceru aj nakojit. Nosili mi ju dvakrat denne, aby som nemusela prestat kojit. A podarilo sa, po prichode domov sme sa dojcili ako predtym. Takze ziadne strachy, smelo do toho. Jaj, a od operacie mozem jest aj klince a uz nic neboli :D :D :D

ivakat248
9. júl 2019

Dievcata, a kedy ste zacali svihat degi po operacii zlcnika?. Moja malanma 6,5kg a som 2dni po operacii. Neviem,kedy ju mozem dvihnut...