Je normálne mať teplotu nad 38°C a cítiť sa v poriadku?

2. mar 2023

Ahojte , mam covid 4. den, teploty vecer vystupia okolo 38,2-38,5 cez den v pohode klesne pod 37. Prve dni boli hroza ale teraz posledne 2 dni si vecer vravim, ze ako fajn mi je uz mi urcite prechadza covid a potom teplomer ukazuje hodnotu vacsiu ako 38...Uz preistotu meram ortutovym ale nejak mu neverim :D Bezdotykovy ukazuje o stupen menej, ale pritom ked som ho davnejsie porovnavala s ortutovym ukazoval spravne hodnoty, vlastne aj teraz pocas celeho covidu som hlavne s nim merala...Kazdy vravi ze zrazat teplotu nad 38, ale fakt neviem naco ked sa citim uplne v poriadku :D.... Je to normalne ? Zazil to niekto pri covide(viem ze uz neni popularny :D ) ???

jaroe
2. mar 2023

ja som také nezažila, je mi nepríjemná aj teplota nad 37

thoughtfulweirdo
2. mar 2023

Zažila som pár krát, ale nie pri covide. Ja veľmi zle znášam zvýšenú teplotu, ale pri horúčke okolo 39°C som sa už pár krát cítila úplne dobre, energicky, ako zdravá 🤷🏻‍♂️ vždy ma to potešilo a brala som to ako takú malú satisfakciu za chorobu 😅

janai1
2. mar 2023

Áno, tiež pri covide, teploty nad 38 a necítila som to

autor
2. mar 2023

@thoughtfulweirdo haha to uplne poznam, citila som sa ako debil ked som to hovorila MM :D ....
@janai1 a ako dlho si ich mala ? Aj si zrazala ? Lebo ja v tom moc nevidim zmysel ale kazdy vravi ze by som mala....

avanka
2. mar 2023

Aj pri bežnej chorobe, som síce väčšinou bezteplotna, ale horšie znasam teplotu 37,3 ako 39..vtedy ma len trochu pália oči

lindous
2. mar 2023

Covid som nemala, takže to neviem, ale tiež vyššiu teplotu znášam omnoho lepšie ako mierne zvýšenú 😅

autor
2. mar 2023

@lindous aj ja som sa doteraz s tym chvalila ako som covid nemala, a teraz ho just dostanem v takejto sile, hoci uz neni tak cool :D takze to moc nepis, a nehovor nahlas ;)

lindous
2. mar 2023

Klop, klop, snáď som si to neprivolala takto, teraz by bol fakt nevhodný čas, ale pravda, že som postrehla okolo seba viac prípadov poslednú dobu.. Skoré uzdravenie, nech naozaj prechádza 😊

janai1
2. mar 2023

asi týždeň, ale ja som mala silný kašeľ a bolesť hlavy tak ja som pila theraflu takže aj teplotu som si tým znižovala

doriiis
2. mar 2023

Moja dcéra keď mala covid mala teplotu dva dni nad 39....tancovala,spievala,všetko robila tak jak normalne

jarabica123
2. mar 2023

Áno aj ja som mala toto pri Covide , presne , teplota 38 aj niečo a ja nič . Pred tým keď som mavala teploty , som hneď cítila , že teplota ide hore. Tu nič

autor
2. mar 2023

@janai1 tak vravis ze si to necitila ze si mala teplotu, ale pises potom ze si mala silnu bolest hlavy, nejako sa v tom stracam :D

autor
2. mar 2023

@jarabica123 prosim ta ako dlho to trvalo tie teploty ?

svokrinjazykmonika
2. mar 2023

Ja tiež vravím že najhoršia je teplota tesne nad 37, nad 38 - pohoda 😄

janai1
2. mar 2023

A ako súvisí bolesť hlavy s teplotou?

eliska105
2. mar 2023

Mavala som nieco podobne ked som mala dlhsie (par dni) teploty… telo si zvykne po case 🙂
Pamamtam si ze som mala prve 2dni choroby (nebol to covid bolo to davno) okolo 39,5 a treti som mala cely den nad 38 a uz som sa citila zdravo :D

zuzi56
2. mar 2023

Ja mám 40 stupňov a som v pohode, doma mi to normálne neverili.