Endoskopická operácia karpálneho tunela

miskamicha
9. jún 2022

Zdravim. Mate prosim niekto skusenost s endoskopickou operaciou karpaleho tunela? Vdaka

svetlonos
9. jún 2022

Ahoj, ja nie ake moja mamina bila myslim dva razy. Po operacii uz problem nema napriek tomu ze tazko pracuje rukami. Operovali ju v lokalnej anestezii, doktor ju nepocuval, ked mu povedala ze vsetko citi a boli ju to. Potom jej ale hned nieco dopichol a bolo to ok. Nepisem ti to aby som ta stresovala, len aby si to kontultovala s lekarom, nech si da pozor. Ale ako som uz napisala, ani nevie ze nieco mala. Bola s oboma rukami.

miskamicha
autor
9. jún 2022

@svetlonos ja uz jednu ruku mam..klasicky operovanu.. ale rada by som vedela prognozu po talejto op. Dakujem velmi pekne!!!@

svetlonos
10. jún 2022

@miskamicha ano, prepac citala som narychlo, neuvedomila som si ze je to uplne ina op. Prajem ti rychle uzdravenie 🙂

modra_kolobezka
28. mar 2023

@miskamicha ahoj, už maš operovanu aj druhu roku? Ja som bola na konzultacii endoskopicky v michalovciach, tam to ale robia v celkovej narkoze, čo ma dosť odradilo. Ruky zatiaľ nemám operované

miskamicha
autor
29. mar 2023

@modra_kolobezka ahoj. Ano ale.nie endoskopicky..rez mam iba na zapasti 🙂 fakt to robia v MI?? A v celkovej narkoze???? Ak sa mozem spytat kde konkretne si bola?

modra_kolobezka
29. mar 2023

@miskamicha je to v sukromnej nemocnici Svet zdravia, operuje to primar traumatologie, meno si teraz nevybavim, bola som tam pred tristvrte rokom. Ruky zatial nemam operovane, chodim na rehab.,snazim sa este natiahnut cas do operacie

modra_kolobezka
29. mar 2023

@miskamicha ako si spokojna s operaciou?

miskamicha
autor
29. mar 2023

@modra_kolobezka na jednicku. Mam len 30 takze aom celkom v soku ze uz som musrla take riesit

modra_kolobezka
29. mar 2023

@miskamicha fiha! Len 30?! Ja mam 42 a karpalny tunel mam od 40 r, vela pisem na PC. Ty si ho mala z coho tak skoro?

miskamicha
autor
31. mar 2023

@modra_kolobezka netusim z coho :(