Dobrý zubár alebo zubárka v Považskej Bystrici

samantha343
10. dec 2014

Ahojte, už dlhšie premýšľam nad zmenou zubárky, ale nepoznám zubárov u nás v Považskej. Preto sa pýtam, nepoznáte / nevedeli by ste mi odporučiť nejakého dobrého a hlavne ľudského zubára / zubárku v Považskej Bystrici? Nezáleží či štátneho alebo súkromného. Ďakujem za všetky odpovede.

monicm
11. dec 2014

@samantha343 ja chodím k dr. Baranovičovej,maximálna spokojnosť.so štátnym je problém,že ak je dobrý,tak málokedy berie,aj moja dr. berie len výnimočne.neštátny je tu len jeden,resp. dvaja,Monošíkovci (teda čo ja viem),ľudia si ich chvália,ale aj tie ceny sú potom iné (kamarátka tam má dcéru a za jeden zub si vypýta aj 20 €).

kristinka123
11. dec 2014

@monicm no ja neviem aj ja chodim k Baranovicovej a bola som spokojna, ale ona tam ma vzdy nejaku inu doktorku co robi pod jej razitkom. Uz 2x sa mi stalo, ze ma osetrila ina doktorka - takze dokopy v jednej ambulancii uz 3. Ako nie ze by robili zle, len nikdy nevies ku komu sa dostanes.

victory1
11. dec 2014

@samantha343 ...no, hlavne nechod k Zednikovej...sice "chybicka se vloudi", ale aby ti niekto vytrhol zdravy zub miesto bolaveho zuba, tak to uz je sila... 😠 😢

monicm
11. dec 2014

@kristinka123 viem,že tam má výpomoc,viem,že hygienu nerobí priamo ona,zatiaľ som bola spokojná s každou jednou,čo tam bola

kristinka123
11. dec 2014

@monicm aj ja som spokojna uplne, ta druha bola aj k malej uplne super, pozrela ju aj po stojacky a potom na kresle povozila, no pri mojej panike mi vzdy prospievalo ked som videla znamu tvar.
Moja prva skusenost s istou pani zubarkou (neviem ci este robi). Bola som prvacka, isli sme na prehliadku zo skoly, isla som medzi prvymi a nechcela som otvotit usta, lebo som sa bala. Mila pani doktorka po mne hodila rukavice, navrieskala na mna a nechala ma klacat na kolenach pri kresle az kym nepobrala celu triedu, nakoniec ma aj tak nevysetrila, vraj na take veci nema nervy.......
Takze na zubarky som teraz vazne hakliva...

luciak231
11. dec 2014

ahoj, ja som bola dnes u Zednikovej /tak ako predoslych 10 rokov/ a som spokojna. Bola som tam aj s dcerkou, ma velmi dobry pristup 🙂

samantha343
autor
15. dec 2014

Kočky ďakujem za odpovede. Ja som bola doteraz u Janákovej a som teda veľmi nespokojná, bola som tam od malička a vďaka jej prístupu mám panický strach z návštevy zubára. Nedávno som prišla na preventívnu prehliadku (asi rok po tom, čo mi trhala zub) a zrazu bez akéhokoľvek upozornenia, umŕtvenia zobrala kliešte a začala mi trhať zvyšky, ktoré tam pred rokom nechala. Myslela som, že umriem od bolesti. A po tomto som si povedala, že som u nej skončila! Mám viac nepríjemných zážitkov, ale tento bol najviac... takže Janákovú určite neodporúčam!

straska
15. dec 2014

Janakova je naozaj omyl....ale skus Monosikovcov...su to sukromnici, ale naozaj stoja za to.

samantha343
autor
16. dec 2014

@straska rozmýšľala som o Monošikovi,akurát ma trochu odrádza ten vstupný poplatok 70 eur (20 za vstupnú prehliadku a 50 za ct zubov,ktoré robí všetký. novým pacientom). Ale vravím si,že je to počiatočna investícia A aspoň bude vedieť, V akom stave mám zuby a ako ďalej, čo liečiť prvé atď

straska
16. dec 2014

Je velmi drahy, ale naozaj dobry. Dokonca ani v BA nemaju zubari take ceny....teda nie vsetci. Ale ma nove moderne technologie a skutocny zaujem o pacienta. Aj k detom ma uzasny pristup. Ja som k nemu chodila asi pred 15-timi rokmi a uz vtedy bol dobry. Teraz k nemu chodi svagrina a pochvaluje si.

samantha343
autor
17. dec 2014

@staska tak nakoniec asi fakt pojdem k nemu 🙂 Aj ked sa bojím, lebo mam hrozu zo zubarov 🙂

macklin
23. jan 2015

@samantha343 Ja mam iny nazor na zubarov M pokial sa bavime o tych ktori sidlia pri danovom urade. Uz som mal moznost vyskusat viacej zubarov a viem to zhodnotit. Mozno budem mat len ja taku skusenost . chodil som k nim 4 roky teda k starsiemu a niekedy zastupoval jeho syn Andrej . Isiel som s tym ze ked si zaplatim za starostlivost o zuby budem mat pokoj. V dobrej viere som sa teda zveril do starostlivosti . No po case sa mi zacali problemy , za mi zacali vypadavat plomby za ktore som platil od 50 do 100 € a ziadna reklamacia tam neplatila . vrchol vsetkeho bolo. ze pan vyhlaseny Zubar M mi liecil zadnu stolicku teda komplet korenovu vypln a osadenie korunky . Ked som sa ho opytal kolko zub vydrzi povedal aj 20 rokov. s cim som bol spokojny ,Zub ma celkm stal okolo 350 € . Po dvoch rokoch som tam bol ze zub sa mi zacal knisat odborne stanovisko Pana zubara M bolo ze treba ho zpevnit nejakym drotikom a ze mi to vydrzi dalsich x rokov. Nedalo mi to a vyhladal som odbornika v Ziline ( ak by niekto chcel viem dat kontakt)
Nakolko na zube bol velky zapal + ktomu mi ustupila kost musel ist von 350€ v kosi . Dal som si urobit prehliadku a pod plombami co robi Pan zubar vacsia polovica kazov. Len taka malickost chodil som na hygienu k Panovi M .On si predstavuje hygienu pobehat ultrazvukom a hygiena urobena .Este pre ten pocit vam opieskuje zuby + floridacia ..... zabudol na to ze zubny kamen sa tvori aj pod diasnami z ktorych potom vznika zapal a pokial sa neodstrani paredentoza . Za dobu 4 rokov ktore som navstevoval vychyrenu ambulanciu som tam nechal cez 2000 € a zuby stale zle. Teraz chodim k mlademu zubarovi do Ziliny spickove vybavenie zuby opravuje pod mikroskopom. Nie je tiez lacny ale teraz viem aky je rozdiel .. Zubar a zubar ..... Odporucam a zubarom pri danovom urade sa radsej vyhnite . Poznam dalsich 3 luci ktori odtial odisli nie koli peniazom ale koli neodbornosti ...
@samantha343

bystrica12345
25. máj 2015

Chcem si dať spraviť korunky na predné zuby hore aj dole vedeli by ste mi poradiť neajého dobrého zubára a ak viete tak aj približnú cenu

friday13th
13. jan 2016

Síce je to už asi neaktuálne ale mam podobnú skúsenosť ako @macklin.... Niečo vyše roka mi pán M neprišiel na dva mŕtve zuby! Pritom mal k dispozícii kompletné vyšetrenia, môj terajší zubár iba krútil hlavou.. Na prvý pohľad to zistil.... Následne som vďaka pánovi M musela okrem vyberania nervov absolvovať ešte aj čistenie, nakoľko som mala okolo koreňov všetko za hnisavé! Ich ceny absolútne nezodpovedajú kvalite.... Využívajú iba to, že v PB nieje moc na výber... Ja za zubárom dochádzam už roky do Martina a ešte aj roky budem. Síce je drahý, ale za tu kvalitu si rada zaplatím.

cyber85
26. apr 2016

macklin, ako sa vola zubar v za?

adrnat
11. sep 2016

@macklin,p rosim vas o meno toho zubara v za.

roman688
9. feb 2017

Zdravim.mohli by ste mi prosim poradit nejakeho dobreho zubara alebo zubarku v Povazskej Bystrici?hlavne nie draheho.kedze som sa prestahoval tak neviem ku komu mam ist.dakujem.:slight_smile:

karin1811
30. aug 2018

@macklin Ahoj, síce starý príspevok, ale skúsim. Kontakt na zubára v ZA, s ktorým si spokojný, by si mi dal? Ďakujem za odpoveď.

adrianaklapcik0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz