Čo mi pomôže na bolesť chrbta a krčnej chrbtice?

7. feb 2021

Ahojte poraďte niečo účinné na bolesť chrbta a krčnej chrbtice. Nie tabletky, myslím nejaký krém, masť, balzám. Vyborný je Zlatý drak, ten po nanesení páli a pôsobí na bolesť. Dá sa kúpiť len na internete ale chcem skúsiť niečo dostupnejšie buď v lekárni alebo drogérií. Dajte tipy. Voltaren prosím nie, s tým mám skúsenosti a sú to zbytočne vyhodené peniaze.

matuss1818
7. feb 2021

neviem čo spôsobuje vašu bolesť, ale po prečítaní otázky ma hneď napadlo - cvičenie. mne pomáha napr. pilates. pekný večer 🙂

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stella122
8. feb 2021

Akurát som chcela písať že zlatý drak ten keď si natrie na krk tak ma aj hlava prestane bolieť z krčnej chrbtice. 😊 Inak.. Ešte to cvičenie mi pomáhalo. Masáž 😁

evkamotka
8. feb 2021

Cvicit. Napr sm system

gabika0825
8. feb 2021

Ja som si prednedávnom kúpila na odporúčanie mojej masérky v drogérii Kneipp olejček (je v takej červenej krabičke) je špeciálne na masáž krčnej chrbtice. Ale ja si ho natieram aj bez masáže a pekne prehreje, nie silno ale má v sebe účinné látky na uvolnenie stuhnutých krčných svalov. Natieram si to obdeň večer, trošku pomasírujem rukou tam kde ma zvykne bolieť, postláčam trošku a zakryjem. Pomáha zatial. Minule som zle spala, bolesť na pravej strane krku ale taká že som neotočila krk. Natrela som trošku postláčala a dala som si šál nech mi to hreje. A na druhý deň nič. Čiže stoji za vyskúšanie. Cca 6€ vyšiel

gugulko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. feb 2021

@gabika0825 a nemate fotku ako vyzera?

xela007
10. feb 2021
gabika0825
10. feb 2021

Toto je on, ja som krabičku vyhodila, čiže posielam takto zo stránky