Bývam často chorá

miriam7979
29. mar 2023

Ahoojte prosim vas mate to aj vy v tomto obdobi ze ste casto chory? Ja uz tento mesiac 3 krat 🥺najprv my hlas odisiel, potom chripka sople a tak a teraz zase a to iba kasel ale taky hnustny suchy ze az som sa dusit isla…teraz so uz zasla aj k lekarovy dal my antb a na kasel Codein a uz aj lepsie som (klop,klop) v piatok idem na krv ze ci nemam zapal alebo cl neviem ze chce my zobrat krv a crp a tak neviem preco🤷🏼‍♀️
Ako uz fakt 5 dni som zdrava a potom zas nieco nerozumiem tomu nikdy slm nebyvala chora mozno 1 do roka a nic ….nikdy ani od deti som nedostala a tak a teraz toto….ako je pravda mam 2 deti a chorobu pravdupovediac nikdy nevylezim nelahnem si nic stale okolo nich ale tak to niesom jedina matka …doktor ze aj ruska sme nosili a teraz od znova sa buduje imunita neviem uz tak ze ci aj vy ste takto chory alebo sa mam dopovaz vitaminmi alebo co🤷🏼‍♀️dakujem 😊

katarinka89
29. mar 2023

@miriam7979 neviem koľko máš rokov a ci máš deti ale my sme všetci chori už mesiac- prejde choroba, týždeň necelý je ôk a potom zasa to isté

rommie
29. mar 2023

ja ti odpoviem len v rýchlosti, vitamín D. mala som to isté, pobehala som snáď aj po veterinároch a nakoniec bol problém nedostatok vit D a dobrý imunológ to zistil na prvý šup

gabika0825
29. mar 2023

@miriam7979 no vitamíny si mala brat už dávno. Ja si hlavne cez zimu vždy dopĺňam d3 , C a zinok, tie sú najdôležitejšie čo sa týka imunity. A skús aj probiotiká, upraviť stravu, zelenina, ovocie, menej ťažké jedla… a keď to už na teba príde tak naozaj si treba ľahnúť a vylezat aspoň 2-3 dni v rámci možnosti, popripade si deti nehat postrážiť rodičmi, kamarátkou, alebo nech je s nimi muž. Tie prvé dni choroby sú kľúčové. Lebo toto čo máš sa ti vracia preto lebo to nevyleziš, choroba sa s tebou tiahne aj keď si myslíš že si zdravá tak nie si. Choroba sa prejaví neskor silnejšia a pri anginach a pod si koleduješ aj o rozne zápaly v tele, čiže nie je to sranda

taktotedanie
29. mar 2023

Urcite imunologia

mpg
29. mar 2023

@miriam7979 Naša všeobecná lekárka mi radila na takéto IMUNOGLUKAN na posilnenie imunity.

moni106
29. mar 2023

@miriam7979 trrba riesit pricinu.odporucila by som imunologa