Bolesti v oblasti krížov a krvavý výtok po menštruácii

romanamiklosova
19. júl 2020

Dobrý večer chcela by som sa opytat ci ste sa už niektorá stretla s bolesťami v oblasti oodvrzsia krížov a krvavy výtok po menstruacii už druhý mesiac po menstruacii mam silné bolesti v oblasti krížov a niekedy aj hnedý výtok u Dr som bola povedal ze všetko v poriadku ale nejak sa mi to nezdá keďže už druhý mesiac po menstruacii nastúpia tie bolesti krížov ďakujem

sunny8
19. júl 2020

Jemne bolesti mám aj ja ale výtok nie .. dlhodobo som mávala Výtoky rôznych farieb a konzistencii a údajne vždy všetko bolo v poriadku. Prepáč už keď tak napíšem ale išla som ku gyn s tým že ten výtok zapácha a cítim ho ja sama ešte aj keď mám intimku .. a dr že nič mi nie je urobila testy a neukázali nič .. 🤷 ale.trapilo ma to veľmi dlho. Myslím si že mi pomohlo to že som pila veľa acidofilneho mlieka. Asi som mala zlú flóru. Nebrala som žiadne lieky ani čipky ani nič tak predpokladám že to z toho

nellciatko
7. dec 2023

@romanamiklosova Dobrý deň,prepáčte,viem že je to starší príspevok ale chcem sa spýtať či ste to poriešili že z čoho to máte lebo ja mám teraz presne to isté.