Bolesti v hrudníku

janka1703
23. okt 2021

Ahojte, chcela by som sa opytat ci ma niekto podobnu skusenost. Moj manzel ma uz asi 3 mesiace bolesti v chrbte medzi lopatkami a aj v hrudniku. Stale sa mu to zhorsuje a pred mesiacom bol u lekara a objednali ho na ergometriu, ale vysetrenie mu stale presuvaju. Jemu sa to stale zhorsuje a uz ani nedokaze spat v polohe na bruchu pre bolest v hrudniku. Tiez sa zadychava a je velmi unaveny. Obavam sa ci nema nieco so srdcom. On hovori ze to ma z chrbta, zacalo to ked vela jazdil na bicykli, ale bolelo ho len medzi lopatkami, ten hrudnik sa zacal az teraz. Boli ho hlavne hrudna kost a v strede pod rebrami,ako sa spodne rebra napajaju na hrudnu kost tam ma obcas aj citlive miesto. Moze to byt skutocne z chrbtice? Manzel robi casto nocne a vela soferuje a tie bolesti mava aj pri soferovani. On tvrdi, ze to prejde, ale ja vidim ze obcas uz melie z posledneho. Co to moze byt? Je to dovod na PN?

miskakyska
23. okt 2021

Treba skontrolovať aj pľúca

mogaa
23. okt 2021

Kiežby to bolo len z chrbtice....určite nezanedbať, opakovane k doktorke, RTGbolo robené?U neurológa, internistu bol?

sendy1993
23. okt 2021

Ja som mala taketo stavy pri interkostralnej neuralgii..