Bolesti brucha a krížov, no výsledky bez nálezu

fjury
14. okt 2018

Mám bolesti brucha, a aj krize ma bolia, čudné zvuky mam v bruchu, chirurg mi nič nenásiel rtg, sono negatívne, a bolesti sú stále poraďte niečo

lubik87
14. okt 2018

@fjury bolesť v oblasti krížov môže byť aj crohnova choroba ..skús sa vypýtať na gastro 🙂

adkala
23. okt 2018

@fjury Este to mas? Brala si nieco?

fjury
autor
24. okt 2018

@adkala ano stále sú tie bolesti, predj 3 mesiacmi som bol prelioecovani na heliobaktera, nemohol sa vrátiť?

adkala
24. okt 2018

@fjury Mne robili kontrolu na helicobactera po 3 mesiacoch, aby sa potvrdilo, ze liecba bola uspesna. V papieroch mal lekar napisat, kedy prist so vzorkou stolice na kontrolu.
Treba sa dozadovat dalsich vysetreni. Nedaj sa odbit.

fjury
autor
24. okt 2018

@adkala ja sa snažím, chcem. Ísť aj na ct ale nik ma na to nechce odporučiť

danka_111
24. okt 2018

@fjury Ahoj. A bolesti...su ake? Na CT ta moze poslat tvoj gastro alebo ked by ta hospitalizovali v nemocnici s bolestami, tak by ta mozno poslali. Sono ti robili?

tykat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fjury
autor
24. okt 2018

@danka_111 sono aj rtg negatívne, bol som aj na hadicina negatívne a bolesti su stále neviem co už robiť

danka_111
24. okt 2018

@fjury Ale co a kde ta presne boli?

fjury
autor
24. okt 2018

@danka_111 bud pri pupku smerom do prava alebo v strede brcuha smerom do prava

eryykah
24. okt 2018

poziadaj o kolonoskopiu

danka_111
24. okt 2018

@fjury Mna napravo od pupka pichalo tri mesiace. Robili mi sono, Ct, magneticku, kolonoskopiu a nic sa nenaslo. A to pichanie ako prislo, tak aj same odislo. Urcite odporucam dalsie vysetrenia, aby ste vedeli viac.

fjury
autor
25. okt 2018

@adkala ja som si skúsil kúpiť b lekárni teraz test na heliobaktera a bol negatívny, a na gastro som bol zaniesť vzorku ale to len na to ze aky mam kalprotektin lebo som ho mal vysoký pred 2 mesiacmi

adkala
25. okt 2018

@fjury Aka je to bolest? Pichlava alebo tupa? Hned po jedle to prichadza?

fjury
autor
25. okt 2018

@adkala pichava, kŕčovita

adkala
26. okt 2018

@fjury
Moja kolegyna mala take bolesti, gastroenterolog ju odbil, ale obvodny sa v tom vrtal, az ju poslal na funkcne sono, tam zistili uplnu nefunkcnost zlcnika. Zobrali jej zlcnik a odvtedy ma pokoj.