Bolesť pod bradou na dotyk

lenicka12
14. feb 2016

ahojte,idem zasa ku vám po radu,nemáte niekto skúsenosť s bolesťou brady na dotyk?13 ročná dcéra sa sťažuje na takúto bolesť už pár dní,nie je si vedomá že by sa udrela ale vraj ju to bolí ako modrina a má to akoby trocha opuchnuté,len tak mierne ,keď to porovnám so svojou bradou-nevieto čo by to mohlo byť? a aby som nezabudla je už viac ako týždeň nachládnutá-nádcha a trocha ju hrdlo bolelo. ďakujem

varticek
14. feb 2016

Podľa mňa len zdurená uzlina, normálna vec pri nachladnutí, prejde to samé.

katka1981
14. feb 2016

@lenicka12, podkozna vyrazka, alebo uzlina. Pri chorobe je bezne ze uzlina boli

srdeenko19
14. feb 2016

Áno, aj ja keď som mala chrípku, ma bolela brada, aj herpes sa mi vyhodil na ústach a potom to prešlo samé 🙂

srdeenko19
14. feb 2016

Pod bradou teda, aby sme sa chapali

katrin21
14. feb 2016

moze mat zdurene aj slinne zlazy, kedze je chora... alebo lymf. uzliny, je to bezne... prejde to po chorobe urcite do par dni, max. 2tyzdnov.... 🙂
ak nie, tak potom lekar, ale podla mna to skor nic nebude..

cerez
14. feb 2016

Ja som mala na začiatku tehu bolesť pod bradou. Vyhodil sa mi aj opar a kútiky. Nemohla som zohnúť a ani zakloniť hlavu. Išlo o virózu. Trvalo to vyše týždňa.

zuzanavlcka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanavlcka
10. júl 2019

@lenicka12 prosim napiste mi

caroline91
15. jún 2023

Ahojte vie mi niekto napísať ako to s tou bolesťou brady dopadlo? Ja mám totiž to isté. Bolesti pri dotyku aj jemnom akoby som mala modrinu. Beriem 6 ty deň antibiotika. 2 Týždne som sa nevedela zbaviť hlienov a vlhkého kašľa.