Bol niekto vyšetrený prístrojom Diacom?

majaxy
7. jún 2011

Ahojte. Chcem sa spýtať máte niekto skúsenosti s vyšetrením týmto prístrojom? Ja mám alergiu na všetko možné a kamarátka mi poradila práve toto...

majaxy
autor
18. júl 2011

No žiadna odpoveď....Nevadí, nakoniec som predsa šla a bolo to super...Konečne som sa zbavila ekzemu. K lekárom som chodila už vyše roka, nič mi nepomohli, a teraz za mesiac mám ruky uplne čisté, tak sa vytešujeeeem..

lucialen
15. sep 2011

@majaxy ahoj, citam, ze mas skusenosti s vysetrenim tymto pristrojom. ja som prave teraz zacala hladat nieco o nom na nete. Mozes napisat blizsie info, kde si na nom bola a najlepsie vsetko co o nom vies 🙂 Ide o to, ze mojmu otcovi nevedia doktori urcit diagnozu, uz nevieme co dalej, vyskusali by sme hocico, co by aspon trochu pomohlo. Vopred dakujem za akekolvek info 🙂

majaxy
autor
17. sep 2011

@lucialen Ahoj. Ja ti DIACOM vrele odporúčam. Ja som s tým začala pracovať vtedy keď mne pomohli, a odvtedy som sa už stretla s mnohymi ľuďmi kitorým vyšetrenie pomohlo. Určili presnú diagnózu a terapeut odporúča ako liečbu tibetsko čínsku medicínu.

lucialen
17. sep 2011

@majaxy Dakujem za odpoved, uz som nasla pani, ktora robi vysetrenie v blizkom okoli, tak som sa rozhodla, ze to vyskusam aj ja, ale hlavne koli otcovi, aby to jemu pomohlo 🙂 Dufam, ze to pomoze, za vyskusanie nic nedame 🙂

amdeis
17. sep 2011

Ahojte dievcata. K tomuto revolucnemu a vesmirnemu zariadeniu na harmonizaciu organizmu a naivizmu som nasla na porade toto, mozno to na nieco bude. V kazdom pripade zelam skore uzdravenie. 🙂
http://www.porada.sk/t124308-skenovanie-organiz...

majaxy
autor
19. sep 2011

@lucialen Verím že mu pomôžu 🙂

majaxy
autor
8. nov 2011

@lucialen Ahoj, no ako ste dopadli s otcom?

lucialen
8. nov 2011

@majaxy ahoj, no nic moc, vyskusal vselico, doktori neurcili diagnozu ani po roku, momentalne je v Adeli centre v Piestanoch, tak len dufame, ze to pomoze 🙂

majaxy
autor
8. nov 2011

@lucialen Neboli ste s ním na tom Diacome?

lucialen
8. nov 2011

@majaxy bol tam, v P, zistili mu, ze to moze mat z plesni alebo este z niecoho, uz si nepamatam, lebo uz bol na tolkych vysetreniach, ze stracam prehlad

majaxy
autor
9. nov 2011

@lucialen A neodporučili mu produkty?

koralovec
25. aug 2012

Zdravím bol som na tom záztačnom vyšetrení diacomu. Kedže urolog mi daval rad radom antibiotika a skúšal ktoré zaberu a žiadne nezaberali, tak som sa vybral na doporučenie známeho na diacom. Tak som šiel na vyšetrenie týmto prístrojom. Diacom urobili test asi 1 a1/2 hod. a určili diagnozu nejakú pohlavnu chorobu, a ešte podla prístroja mi vyšlo že som inak úplne zdravý (asi som personalu zabudol povedať že som silny alergik a tiež že mam problemy so žaludkom). Kedže vitamíny a tiež aj plazma na ktorej som následne bol nezaberala, zohnal som si original antibiotika na túto chorobu, tie tiež nezabrali. Tak som sa prekonal a išiel ku kožnemu (bojim sa ihly) tá mi nejake bakteria našla ale určite nie to čo mi diacom diagnostikoval. Akurát ma to ten zázračný prístroj stál 100€ aby som zistil že je to podvod. Ak si niekto myslí že len očiernujem som ochotný poslať kopiu čo mi vytlačil diacom a tiež testov krvi čo mi prišli. Diametralne odlišne výsledky. Starlife čo ku tomu dávaju neviem možno su dobre vitamíny ale take iste vitamíny s podobnou hodnotou kúpite v lekárni rapidne lacnejšie.

lara44
5. jún 2013

Priateľ bol na Diacome v Trnave. Diagnostikovali mu 8 parazitov, z toho najviac rozšírený a usadený v jeho tele má byť echinococcus multilocularis, líščia pásomnica. Zvláštne ale je, že tento parazit je veľmi vzácny u človeka a je iba pár prípadov za pár rokov. Okrem toho má byť v pečeni a črevách a môj priateľ ho má údajne v celom tele. Tento parazit spôsobuje cysty, ktoré sa musia odstraňovať chirurgicky, inak sa to môže skončiť smrťou (to priateľovi nepovedali samozrejme - polovičné informovanie?). Odporučili mu nejaký ich liek Parashield, ktorý mu toto všetko akože vyrieši. A nemá jesť syr a mliečne výrobky 🙂 Dosť pochybujem, že toho parazita naozaj má. Príde mi to ako diagnóza strelená od brucha, s radami a liekmi strelenými od brucha a s tým, že pacient tomu uverí a hotovo, spraví si tú ich dvojmesačnú liečbu a oni budú spokojní, že zarobili.

zahradazdravia
15. aug 2013

BIO DIAGNOSTIKA LEN 12 € , neplatte viac, ked sa to da urobit KVALITNEJSIE a LACNEJSIE.

www.dagnostika.estranky.sk

gadzurka
31. aug 2013

Bola som. Vykaslite sa na to. Vyhodene peniaze... Rady typu pite vodu, nejedzte mucne veci, bezlepjova dieta a podne Vam dam aj ja. Aj sluchatka na hlavu. Cele strata casu a podvod...

body457
7. mar 2014

Dobry deň, pred časom som prekonal zápal trojklanného nervu. Liečený som bol klasicky liekmi. Príšerné bolesti zubov, uzliny, ucha a očí sa vracali, tak som musel znovu k lekárovi, ten ma poslal na nervové. Tam lekár neordinoval, tak som sa rozhodol napriek veľkým pochybnostiam na Diacom. Z domu som išiel s veľkými bolesťami, asi po hodinovej diagnostike, mi ukazal diagnozu, niečo strašné, radšej to nemenujem. Nasledovala terapia, po pol hodine boli bolesti zubov preč. Ale bolesť v uchu neustávala. Tak zopakoval diagnostiku a kratšiu terapiu, ucho prestalo bolieť asi po desaľ minutach. Od vtedy sa bolesti nevrátili, akurát tri dni po terapii som sa cítil veľmi divne, ale výsledok je super. Môžem sa len poďakovať kamaratovi a bratovi, ktorý ma nato nahovorili. Diacom som absolvoval v Pečovskej Novej Vsi.

zuzanka171
10. mar 2014

Ahojte! aj ja mám iba dobre skusenosti s Diacomom. Bola som na neho v Prešove u pani Katky, mala celkom prijatelne ceny a nenútila ma kupovat ziadne pripravky ... som spokojna a odporucam 🙂
Ich stránka ak by chcel niekto vyskusat :
http://www.nadejvharmonii.sk/kategoria/diacom/d...

ajkapajka1
11. mar 2014

Ja som bola tiez spokojna, uz len z toho dovodu, ze mi potvrdili moje podozrenie na helikobaktera a vyhla som sa tak neprijemnemu vysetreniu na gastro. Okrem toho mi nasli aj ine veci, ktore som si nevedela vysvetlit, dokonca sa mi lekari smiali,ked som prisla na pohotovost,ze mam krce v srdci, co som sa bala ,ze infarkt alebo co, a oni samozrejme nic nenasli, EKG v poriadku, a tento pristroj mi nasiel v srdci akehosi parazita. Ja chodim na to pravidelne tak raz za pol roka sa dat premerat do jedneho centra, kde to pouzivaju lekari na urychlenu diagnostiku. Platim 15€ , co nie je vela,zeby clovek zbankrotoval. A ak je nieco v neporiadku, telo v nerovnovahe, lekarka mi napise prirodne lieky, problem si poriesim a ficim dalej. Uz som nebola vyse 2 roky chora, ustupili alergie, astma, takze ja som vdacna. Jedno centrum je v BA a jedno v KE a ste v rukach lekara.

elickah
24. mar 2014

chcem sa opytat ak možeš poradit, kde v KE sa nachadza to centrum, kde by ma diacom stal len 15e. Alebo nejaky mailovy kontakt ak možeš.dakujem

magnumkompozitum
22. júl 2014

zavolaj na 0905325352

cockerba
12. sep 2014

@lara44 kazdy nech si veri comu chce...posobenie diacomu je podla vynalezu nicola teslu a ma svoju logiku...skleny pohar pri ultrazvuku tiez nevydrzi vecne...ked niekomu nasli parazity len diacomom, moze a nemusi to byt pravda...ked vsak niekomu skumali parazity aj pod mokroskopom s 5000x zvacssenim, tak to pravda musi byt...
a zavisi to aj od toho, kto diagnostiku robi. ak je to clovek ktory dlhe roky robil vo farmakobiznise, tak je to odbornik. ak je to niekto, kto si pristroj kupil len preto aby zarabal peniaze a jeho odborne znalosti sa rovnaju nule, tak strata casu a penazi...lebo jedna vec je povedat co clovek ma, druha co s tym treba robit-ale odborne rady...

cockerba
12. sep 2014

@koralovec otazka je co vsetko sa testovalo v krvi...lekari bezne zaznavaju alternativu (podla nich je aj akupunktura a homeopatia blbost...uznavaju len to co im vtlkli do hlavy na lekarskych fakultach), tak kazdy musi verit tomu comu chce.jeden neveri tomu zbytocne nieco hovorit o ucinkoch diacomu, druhy veri a za par mesiacov zisiti, ze dlhorocne problemy zmizli...presviedcat niekoho o jednom alebo druhom je totalna kktina. neveris, nechaj tak. diacom je hlavne na liecbu frekvencnym polom a nie len diagnostiku. ak ani netusis na akom principe funguje, radsej nepis.ja chodim na diacom bezplatne takze u mna nemoze byt ani reci o nejakom tahani penazi.samozrejme vysetrenie som si platil.ale procedury uz nie.

tigrica123
21. sep 2014

Existuje Diacom aj v Považskej Bystrici? Ďakujem

lacamada
23. sep 2014

@tigrica123 tiež by ma to zaujímalo, a či diagnostiku robia aj tu lekári?

maji182
23. sep 2014

aj ja som bola a som spokojnaa nikto mi nic nenukal 🙂

tigrica123
23. sep 2014

@lacamada áno robia aj v PB, zistila som. Za VUB bankou. Pani Marhounová. A dokonca mám jeden termín na štvrtok odolo 10-10:30 keby niekto chcel, pretože ja bohužiaľ teraz nemôžem. Ak áno, dám vám číslo a kontakt 🙂

lacamada
23. sep 2014

@tigrica123 a to je doktorka alebo len niekto kto si prístroj kúpil a len ho používa na podnikanie?

miracko
23. sep 2014

Ja mám tiež len dobré skúsenosti, dozvedela som sa veľa zaujímavého, resp, to, čo som potrebovala potvrdiť alebo vyvrátiť. A nikto mi nič nevnucoval, žiadne výrobky, boli mi odporučené, ale nikto mi nič nevnucoval, dokonca mi pani povedala aj lacnejšiu alternatívu z lekárne.

tigrica123
24. sep 2014

@lacamada to neviem, ale zajtra by som sa to dozvedela 🙂