Autoimunitné tyreoiditída (štítna žľaza)

9. mar 2024

Ahojte, na niekto toto ochorenie? Aké máte príznaky,ťažkosti? Ďakujem

gejb
9. mar 2024

Ked nebola liecena tak únava, sucha pokožka, horšia pamäť.

autor
9. mar 2024

@gejb no ja som len sledovaná, tie výsledky nám zatiaľ v norme. Suchu kožu mám aj ja, unava, ráno sa v poslednej dobre budím s opuchnutymi očami, len neviem či to nie z toho že zle spím a mám stres v poslednej dobe. A menzes máš ok? Ja mávam strašné filmy a dlhý menzes, až 14 dní. Plus mi vypadávajú vlasy,ale dr povedala že z toho mi vlasy padať nemôžu...

autor
9. mar 2024

@gejb liečbu to nasadili na základe zlých výsledkov? Keď boli v norme,tak tá tiež sledovali iba? Teda v norme,oni nie sú celkom v norme, ale vraj liečba zatiaľ potrebná nie je.

autor
9. mar 2024

A ešte som mala malo D a železa,neviem či toa súvis

gejb
9. mar 2024

Liečbu mi nasadili lebo som nemala dobre výsledky, lieky beriem každý deň a už zrejme budem do konca života. Menzes mam krátky,krátke cykly.
Pokiaľ máš výsledky štítnej OK tak tam bude zrejme problém inde.
Železo a Dcko by si mala prijímať zo slnka a stravy. Tak to vieš jednoducho doplniť vitamínmi z lekárne.

autor
9. mar 2024

@gejb ďakujem

misa1308
20. mar 2024

Mne to včera zistila dr. Išla som tam hlavne kvôli silným a častým extrasystolam a búšenie srdca. Povedala mi len toľko, že kým nemám trás rúk a tep vyšší než 130 tak tie príznaky nemôžu byť z toho . Tiež mám dlhú ms tak isto aj 14 dní , tak ja neviem