Antigénový test

fifozbs
18. dec 2023

Zdravím, ako som písal včera, že mi kolegyňa písala, že je pozitívna, tak som si dnes urobil test... na fotografii to vidieť zle, ale voľným okom tam vidieť 2.slabšiu čiarku, pri "T"... teplota zatiaľ nie je... 36,7.... len mi je zima, hlava ma pobolieva a celkovo som slabý...
Skúsim test zopakovať dnes večer alebo zajtra ráno, len ma zaujíma, vidíte na fotografii slabšiu čiarku aj vy?
Ďakujem.

fifozbs
autor
18. dec 2023

@fifozbs vidieť to veľmi slabo.

kacena4
18. dec 2023

za 1-2 dni sa asi silnejsie sfarbi

dlucy
18. dec 2023

@fifozbs ano je to vidiet

0silvia0
18. dec 2023

@fifozbs ano, mas ju tam, vecer bude viditelnejsia. Ja som teplotu tiez nemala.

vanilkovazmrzka
18. dec 2023

Dalsi si sprav az ked ti bude meskat menstruacia

pietra
18. dec 2023

@vanilkovazmrzka čo má menštruácia s covidom? 😀

@fifozbs áno, na tej druhej fotke je čiarku vidieť. Podľa mňa si už ďalší test robiť nemusíš. Ostaň pár dní doma.

fifozbs
autor
18. dec 2023

@vanilkovazmrzka trápne komentáre si nechaj pre seba...

fifozbs
autor
18. dec 2023

@pietra dal som si C-čko, D-čko...jem viac ovocia, tak dúfam, že to rýchlo prejde.

trinityf
18. dec 2023

Ja som si spravila az ked som mala teploty, bolesti a stratu cuchu.

chodec15
18. dec 2023

Antivaxerov klepne. Vraj sa covid zase siri, lebo sa ludia neockuju ... Nastastie uz nie je taky smrtelny, ako ked to zacalo.
https://www.lidovky.cz/domov/covid-omikron-piro...
Počet lidí nakažených covidem podle dat ministerstva zdravotnictví opět roste. Během minulého týdne přibylo ve srovnání s tím předcházejícím o čtvrtinu víc nemocných. V loňském roce bylo první prosincové dny 8100 nakažených. Letos je to téměř 13 500.

Podle epidemiologa Romana Chlíbka za nárůstem stojí nové varianty omikronu pirola a eris, na které lidé nemají imunitu. Praktici oslovení serverem Lidovky.cz lidem doporučují dbát na to, aby v případě nemoci neohrožovali rizikové pacienty, a doporučují chránit se podobně jako před chřipkou, a to i očkováním.

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dlucy
18. dec 2023

Mal niekto a bolest krizov?

maryetta
18. dec 2023

Tiez som teplotu nemala. Ale citila som sa blbo od utorka. V piatok kedy som uz nemala ani cuch/chut som si robila test. Ale to som nasla este stary posledny co sme doma mali 🙂 tak novyby istotne lepsie zachytil.

maranco
18. dec 2023

@maryetta citlivejšie testy sú Flowflex, odskúšané v mojom okolí

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maryetta
18. dec 2023

@maranco to uz bolo pre mna jedno. Keby mi tento neukazal pozitivitu by som riesila iny. Ale zachytil este aj tento 😉
Ja som bola total odvalena takze…

dlucy
18. dec 2023

@sella38 dakujem vzdy ked sme chori robime testy ale vzdy boli negativ.