Ako prebieha 1. návšteva psychológa?

strasko
6. júl 2023

Ahojte! Rozhodla som sa vyhľadať psychologa a poriešiť si nejaké veci. Čo mám čakať od 1. sedenia? Mám si pripraviť nejaké "témy", ktoré chcem riešiť? Ako to prebieha?
ďakujem za skúsenosti.

lindous
6. júl 2023

U mňa to bolo jednoduché zoznámenie, povedala som niečo málo o sebe, psychologička sa ma spýtala prečo som sa ju rozhodla vyhľadať a potom to už šlo tak nejak samé 😊 na konci sme sa dohodli na čom, ako často a ako chceme a budeme pracovať

luccija
6. júl 2023

@strasko mňa sa pýtala či beriem lieky na štítnu žľazu aj to môže ovplyvňovať psychiku, čo očakávam od sedení, ci sme mali v rodine psychické problémy, prežite traumy a pod...príjemný zoznamovaci rozhovor plus som robila test neviem ako sa volá ten s machuľami🙂čo Ti tie obrázky pripomínajú

buberova
6. júl 2023

Môj prebiehal na vlas presne ako v prvom komentári 🙂

strasko
autor
7. júl 2023

Ďakujem vám veľmi pekne! A ak by vám nevadilo zdieľať, ako často bývajú sedenia? ja viem, že asi indi-vindi, ale či mám počítať 1x za 2 týždne, 1x za mesiac..?

buberova
7. júl 2023

Mne napríklad povedala že ďalšie asi nepotrebujem. Ale že keby som cítila že sa niečo deje s čím si neviem sama poradiť tak že sa jej mám určite ozvať

walentina7
7. júl 2023

Treba k nej výmenný lístok? Hradí sedenia poisťovňa?

strasko
autor
7. júl 2023

@walentina7 Ja viem tak, že ak máš výmenný, tak hradí poisťovňa tuším 10 sedení. Ja idem bez a hradím si sama, teda tak som pripravená

buberova
7. júl 2023

@walentina7 dôvera prispieva 5x10€ na online sedenia