Ako odobrať moč do skúmavky?

bebebi
20. aug 2019

Ako sa mam "trafit" do skumavky, aby som ju neomocila?

julinka66
20. aug 2019

Do kelimku od jogurtu sa vycikaj a prelej

bebebi
autor
20. aug 2019

Musi byt sterilny. Cize musi byt vymoceny priamo do skumavky

st44
20. aug 2019

Tak skus do nej trafit, potom ju zatvor a umy

77daniela77
20. aug 2019

@bebebi Daj si gumenu rukavicu pri odbere.

bebebi
autor
20. aug 2019

@77daniela77 ide mi o to ako neomocit skumavku nie ruku

norikaro
20. aug 2019

@bebebi ale pri odbere skumavku omocit mozes, ked v nej bude moc ridne ju zavries a oplachnes a o nic nejde

enka81
20. aug 2019

úprimne, sterilný aj tak nebude, ale to je fuk, keď chceš, môžeš si vyvariť akokoľvek sklenený pohárik napr. od výživy a potom preliat, pohár vyhoď aj je to

ikonica
20. aug 2019

Kludne ju ocuraj a potom ked bude zavteta, tak ju oplachni pod vodou a osus.... Ziadna veda...

pribinak
20. aug 2019

ja mam taku mudru otazku PRECO NEMOZES OCIKAT SKUMAVKU?😝

korunka1
20. aug 2019

Zabaľ ju poriadne do toaletáka alebo hyg. vreckovky.
Máš na nej nejakú lepku, že to riešiš?

77daniela77
20. aug 2019

@77daniela77 Nacikas,zavries skumavku a umyjes ju,utries do toaletaku.Dnu sa voda nedostane pivrch skumavky bude cisty.

evkamotka
20. aug 2019

Kup siroku skumavku aj take su

evkamotka
20. aug 2019

Kup siroku skumavku aj take su

arcticcode
20. aug 2019

Hlavne keď dáš dole vrchnak, nedžabni ho nesprávnou stranou na umývadlo, ako som to urobil ja a potom hrozilo, že mi odrežu pinďura (zveličujem, len ma pokarhali)
Môžeš si tento šport skúsiť aj vo vani, alebo čo. No, my muži to máme horšie. Ale ber to tak, že keď som na helikobaktera dokazal pustiť bobek do petriho misky, tak aj ty zvladneš ;)

limetka69
20. aug 2019

@arcticcode mna by zaujimalo preco to mate horsie 😂 pretoze podla mna absolutne nie

miriam439
20. aug 2019

@arcticcode Som ročnému chlapčekovi dokázala úplne bez problémov odobrať moč priamo do skúmavky, tak prečo to má dospelý muž ťažšie ako žena?

punka24
20. aug 2019

@bebebi sterilne to bude len keď ťa cievkuju... ak ti dali skumavku tak proste zober dáke skličko alebo kelimok, dobre ho poriadne vyumyvaj a nesuš ho... daj si servitku alebo toaleťák dakde naň kelimok nech odkvapka aby tam bolo čo najmenej bakterii... ja som vždy tak na ráno si prichystala... čuduj sa svete aj keď som liala do skumavky tak bola kus od moču a musela ju potom zvonku oplachnuť... lekarovi tak stačí... a len tak pre pobavenie... nejakí menej socializovani tmavší spoluobčania myslíš jak nosia lekarom...?? Ja len tak na uvahu.. pochybujem že sterilizuju fľaše kvôli moču... takže asi tak... :D

oli18
20. aug 2019

@bebebi ty si blondinka vsak?🤣🤣🤣🤣

siska53
20. aug 2019

@bebebi tak aj tak by si mala odniest stredny prud mocu, tak zacnes cikat a uvidíš prud a prilozis skumavku.