Ako mám prestať fajčiť?

essinna1
29. dec 2022

Žienky ako sa vám to podarilo ??? Ja kašlem jak Turek sem tam pískam zistili mi astmu ale neviem s tým skoncovať každý večer zaspavam s tým že si nezapalim . Má aj cukríky nikotínové ale nepoužívam ich radšej si dám cigu . Chcem prestať lebo sa bojím toho kašlú ale neviem ako . Pomôžte

stellarstar
29. dec 2022

@essinna1 normálne som cigi vyhodila 🤷‍♀️

pribinak
29. dec 2022

@essinna1 jednoducho si už nekúp ďalšiu krabičku. Nikto ti nijaký zázrak neporadí. Je to vec pevnej vôle

77daniela77
29. dec 2022

Poznam ludi co prestali zo dna na den a uz sa k tomu nikdy nevratili.Vraj je to tak najlepsie.

terry2003
29. dec 2022

Zacni používať tie cukríky a výhoď tie cigarety z domu. Pokiaľ ich nebudeš mať tak asi ťažko budeš môcť fajčiť.

zuzi0911
29. dec 2022

Nezapáliť si...len pevná vôľa

sandyan
29. dec 2022

Skus odlozit kazde 4,50 bokom 🙂 to je dost dobra motivacia...

essinna1
autor
29. dec 2022

@stellarstar koľko si vyfajcía denne ? Ako si prekonala tu chuť na cigu ?

essinna1
autor
29. dec 2022

@zuzi0911 veď to ta pevna vôla

zuzi0911
29. dec 2022

@essinna1 zvládneš to...ja som kedysi prestala fajčiť..proste ráno ciga káva ,to som si dala a viac som sa toho nechytila...no vydzala som pol roka a opäť blbá som začala....
No a keď som otehotnela tak som prestala tiež razom...a teda nefajčím uz 1.5 roka a je to super...akože je to ešte máličko,ale neláka ma to ,ani nic ...
Len si nezapálit😊

lucia851
29. dec 2022

@essinna1 ja tiež fajčím s neviem s tým skoncovat

stellarstar
29. dec 2022

@essinna1 jedna cigi možno 2, mne už nechutila a tiez kvôli astme prestala lebo som už z tých kašlov grcala

essinna1
autor
29. dec 2022

@lucia851 veď to že ani ja , a najhoršie na tom je že už aj škaredo kašlem
@stellarstar tiež máš astmu ? Ja napríklad cez deň nekaslem ale nad ranom kopa hlienu a to má už zacina štvať a znepokojovať .

essinna1
autor
29. dec 2022

@zuzi0911 si zlata , len ja keď chcem ta vtedy má to viac laka

essinna1
autor
29. dec 2022

@lucia851 a chceš prestať ?

zuzi0911
29. dec 2022

@essinna1 ano, ono prvé dni su také horšie...lebo máš zaužívané niečo.. ako ja som mala naor ráno kava a ciga...a teraz hmm daj si kávu a bez cigy,,,alebo keď som si vypila tal aj vtedy ta coga proste bola ...čiže postupne ti to ani na um nepride...radšej si niečo zajedz,ak budeš mat chuť na cigu ..😊

stellarstar
29. dec 2022

@essinna1 hej mám ale momentálne na to nič neužívam a aj ja mám vždy ráno hlien 🤦‍♀️ a ked mi treba odkašlat tak mi z toho napína aj žalúdok 🙈 všimla som si ze mlieko a mliečne výrobky nemal piť & jest na noc lebo z toho mám ešte viacej hlienu 🙈

essinna1
autor
29. dec 2022

@stellarstar a máš aj pískanie ? Ja sa veľmi bojím toho hlienoviteho kašlú .

essinna1
autor
29. dec 2022

@zuzi0911 ako dlho si mala chuť na cigu ? Ja som skoncovala keď som otehotnela a potom som krava začal zase a už som v tom8 rokov

stellarstar
29. dec 2022

@essinna1 pískanie ani nie viac take hrčanie

essinna1
autor
29. dec 2022

@stellarstar mne tu astmu zistili len mesiac do zadu . Od septembra som brala ATB lebo som sa nevedela zbaviť v kašlú , v októbri som bola na plucnom a zle som nadychala na tej spirometrii , kašeľ cez deň prestal ale to vylaďovaniu večer zostalo . Tak neviem . Lekár vravel že mám slabú obštrukciu pľúc ale alerologicka zase povedala že je to simarina že je to astma tak neviem

essinna1
autor
29. dec 2022

@sandyan ja viem len ta chuť podzubana . Sama na seba sa hnevam že aká som slabá v tom

zuzi0911
29. dec 2022

@essinna1 u mna bolo najhorsie ráno a keď som mala stres ...ale ako dlho...ten týždeň bol taky kriticky a potom uz fajn

koniarova
29. dec 2022

@essinna1 RTG bol v poriadku?

stellarstar
29. dec 2022

@essinna1 a nic ti nedali? Sprej ?

essinna1
autor
29. dec 2022

@koniarova áno aj ct v poriadku

essinna1
autor
29. dec 2022

@stellarstar dali kortikoida na plucnom ale tie som vysadila lebo som mala zle výsledky krvi a alerologicka mi dala luivac a spiromon . Toto užívam cca týždeň .

oli18
29. dec 2022

Obrazky na krabicke vam nestacia? Mm stacilo vidiet v liehu nalozene pluca fajciara a nefajciara. Tie fajciara boli ako bakelit.

sandyan
29. dec 2022

@essinna1 mne nehovor🤣ja s cigaretami bojujem cely zivot..stale vydrzim nefajcit max mesiac

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz