6 mesiacov dozadu som si našla na krku vzadu hrčku

11. máj 2023

Pred pol rokom som si našla na krku vzadu hrcku,dr povedal ,že je to lezia aterom.

Ale teraz ma začala bolieť ta strana krku na dotyk ta Hrčka neboli ale krk keď točím do tej strany cítim bolesť.
Normálne som vystrašená .

cyberk
11. máj 2023

Ok

zmrzlinka2021
11. máj 2023

Chápem tvojmu strachu

autor
11. máj 2023

@cyberk ??ok nechapem

autor
11. máj 2023

Úplný strach mám.😢

anjelicek26
11. máj 2023

No tak znova k lekarovi, ako to vyzeralo pred rokom (tukova hrcka) a ako to vyzera teraz, mozu byt dve uplne odlisne veci... Treba spravit sono a pozriet, ake to ma struktury... ja mam riadnu onu hrcku v stitnej zlaze (2,5*1,5cm) a teda len ju sleduju, keby to rastlo ale pojde prec... ale struktury ma OK, je to "len" cysta. Dolezite je to mat sledovane odbornikom.

autor
11. máj 2023

@anjelicek26 naposledy som bola 3.12 dakujem ti…..
Pôjdem len som taká s toho 😢

aurelia2000
11. máj 2023

Toto si prečítaj a zachovaj pokoj http://bamamed.sk/?page_id=168

divokykonik
11. máj 2023

Ja som mala na krku asi 2 roky hrčku až mi jedného dňa praskla, vyšla odtiaľ nejaká hmota a odvtedy nie je problém. Mne tá hrčka tlačila už na nerv, čiže som bola šťastná, keď praskla.

cacianka
11. máj 2023

Nerob paniku, úplne neškodná hrčka ti môže časom tlačiť na nerv, cievku , môže to byť úplne niečo iné napr. že sa ti blokuje /tuhne sval , svaly krčnej chrbtice tlačia na cievku a je to náhoda že práve na strane kde ju máš . Môžeš mať podkožný zápal, ten teda fest bolí, preto treba riešiť a nie panikáriť.