Vhodná šiltovka pri odstávajúcich ušiach

7. máj 2024

Dobre ráno zienky…. 😊

Prosím máte niektorá tip na dobrú dámsku siltovku, ktorá je ako keby trosku “dlhšia” - myslím tým tu celu časť čo ide okolo hlavy a bola by vhodná pre odstavajuce uši? Začali sme totižto chodiť rekreačne na bicykle s muzom a keď von pečie tak nemám čo dať na hlavu, keďže žiadnu šiltovku nevlastním. Na dovolenke a cez leto primárne nosím klobúky, ale páčia sa mi skôr tie elegantne a to sa vôbec nehodí so športovým oblecenim a vyzerá to komicky 😃 od malinká mi odstavaju uši, nie som s tým zmierena do teraz a to mám pomaly 40 čiže žiadne utiahnute, ulizane copy u mna nehrozia 😃 keď som si aj nejakú šiltovku v obchode skúšala na voľný cop alebo rozpustené vlasy, tak mi to akurát tak zvýraznilo uši pod vlasmi, lebo šiltovka mala koniec tesne nad ušami 😃…

Ak by ste mali nejaký dobrý tip, pripadne aj skúsenosť, kľudne mi hoďte názov znacky alebo aj kde takú šiltovku môžem kúpiť, samozrejme cenovo tak maximálne do 40€, viac za to nedam 😃 ale môžete hodiť aj tipy na drahšie pripadne, idu mi narodeniny tak možno muzovi podhodim nápad na darcek…

Dakujem vám krasne a prajem každej uspesny utorok😊

autor
7. máj 2024

Ešte doplním, ze na nete som už niečo aj pozerala ale ja mám pocit že Google nepochopil tomu čo som sa snažila vyhľadať a vyhadzovalo mi normálne šiltovky s klasickou dĺžkou 🙁🙁

emma2782
7. máj 2024

A niečo takéto?

jaskolka
7. máj 2024

Ja úprimne som tiež celkom nepochopila, co hľadáš. Akože šiltovku "s uškami?" Alebo s tým akoby zakrytým dlhým "krkom" ? Ci jednoducho väčšiu šiltovku?
Šiltovky pre dospelých už majú obvykle jednotnú veľkosť a vzadu si to vieš upraviť tým pásikom.
Na Temu, ak chceš pozrieť, som videla dámske šiltovkove klobúky, ktoré majú aj prikryté trochu uši, neviem ale, ci toto ty hľadáš.

1ryba
8. máj 2024

Ja rozumiem. Potrebuješ tú časť čo sa dáva na hlavu hlbšiu. Aby si si uši pod ňu zapravila. Mne tiež šiltovky nesedia. Ale dá sa nájsť, len treba skúšať. Ja som si už kúpila aj v detskom obchode.

babulkomale
8. máj 2024

@jaskolka hlada hlbsiu cast co ide na hlavu.
Predstav si to ako palacinkaren a hlboku panvicu na dusenie masa. Pri rovnakom priemere/obvode.

klip0
8. máj 2024

A niečo takéto ?
Inak na bike odporúčam prilbu. Aj keď idete len po meste a aj keď len pomaly

autor
8. máj 2024

@klip0 Dakujem za tip to by bolo fajn 😊

autor
8. máj 2024

@emma2782 Dakujem pekne za tip, temu som veru nepozerala 😃

autor
8. máj 2024

@1ryba v detskom? Myslíš normálne dámsku šiltovku alebo detskú čo je väčšej veľkosti? Lebo to by má nenapadlo tam hľadať

autor
8. máj 2024

@jaskolka no najlepšie by pre mna bola klasicka šiltovka, akurát s trochu dlhším vrchom, ale aj tie satkove čo tu baby pridali vyzerajú celkom fajn.

autor
8. máj 2024

@klip0 vôbec nechodíme po meste, iba do lesa alebo na luku, kde nie sú ľudia a ani premávka. Les mame rovno za domom, Takze nevidím dôvod si pariť hlavu v prilbe, chodíme veľmi pomaly, keďže s bicyklom som začala len teraz, nikdy som nejazdila v premávke a ani po chodníku. Len ide leto a hlavu si primárne na lúke potrebujem chranit pred upálom, keďže už teraz pečie jak besné a v lete to bude ešte horšie.

1ryba
8. máj 2024

Chlapčenskú som si kúpila. Aj synove som nosievala. Ale ja mám malú hlavu. Mne sú aj normálne čiapky a klobúky veľké. Kupujem detské, tínedžerské. Aj zimné čiapky často.

autor
8. máj 2024

@1ryba Ja mam tiež takú menšiu hlavu, tak vyskúšam 😃 len tie uši ….ďakujem za tip 😃