Čo by ste si dali pod tieto šaty?

2. máj 2024
autor
2. máj 2024
autor
2. máj 2024

Teda pod ten vystrih...

tim23
2. máj 2024

Tieto šaty by som si nikdy neobliekla

00dominika00
2. máj 2024

Maximálne biele tielko. A zrušiť opasok, prípadne ho nahradiť obyčajným čiernym. Sa tam bije vzor so vzorom.

ptvw
2. máj 2024

Tam asi len také tie "nálepky" na bradavky , jedine ze by si si pod to dala ešte nejaké tričko s rukavom

ckocka
2. máj 2024

Ak by som sa s tým chcela babrať tak asi vložku do výstrihu - buď napevno alebo odopínaciu. Čiernej farby, a vyšiť nejaký podobný motív ako je na opasku.

luciaruz
2. máj 2024

Ten opasok sa k tomu VOBEC nehodi🤦🏻‍♀️ vyzerá to ako u blbých. Čisto farebny treba zvoliť. Ja by som dala čierny, pod šaty cierne tielko do výstrihu. Nejaké cierne doplnky este.

petamich
2. máj 2024

bud cervene tielko v podobnom odtieni alebo potom telove, pripadne zabezpecit prsia proti vypadnutiu a odhaleniu a nic, to uz ako je kto odvazny 🙂

pripadne cierne a cierny opasok este by asi mohol byt

minesasubu
2. máj 2024

Nič by som si nedala , ale nesmel by mi vystrih plantat kade tade treba poskušat v predklone ako reaguje latka a podla toho sa zariadit popripade uchytit niecym

sonia_wiener
2. máj 2024

Otoč šaty a výstrih bude na chrbte 😅

mimi3008
2. máj 2024

Mne to pripada ako zupan

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matullienka
2. máj 2024

Dotyčná asi vie prečo ich predáva

prasiatko30
2. máj 2024

To vypada ako tie arabske kaftany ked sa pekne skombinuju tak to vypada dobre ale asi zalezi aj v akom prostredi to budes nosit. Rania nosi krasne a vie ich pekne kombinovat. Ale davaj si pozor aky je ti material - lebotrnto vypada tky hruby ako vrecovina

katka700
2. máj 2024

Výstrih môžeš zmenšiť tak že ho pri nosení čiastočne zopnes nejakou peknou brosnou. Pod to dáš normálnu podprdu.

andreatytler
3. máj 2024

@sonia_wiener Podla mna je dost velka sanca ze tie saty maju byt otocene dozadu. Ved tam nie su ziadne zasevky ktore by tvarovai prsia. Je to vsetko plocha latka na prsiach a tak to kludne moze byt vzadu. Ide len o tom aky je vystrih na druhej strane.

andreatytler
3. máj 2024

Ja nema rada tieto 2 vrstvove oblecenia na leto. Ked je horuce, hned to citit ze ma clovek 2 vrstvy na sebe. Tento vystrih podla mna vyzaduje natelnik alebo tricko. Bez toho to bude prilis velky vystrih.

webinka001
3. máj 2024

Podľa mna su tie šaty zaujímave, ine. Mna ani nerusi ten opasok, ale v tomto pripadne doplnky žiadne, doplnok je ten opasok. Skúsila by som bez nicoho, podla mna by to uz nebolo ono keby si si pod tie saty nieco dala. Ale vidim ze su rozne nazory tak je iba na Tebe ku ktoremu sa priklonis. 🙂

webinka001
3. máj 2024

Ale hlavne sa nenechaj znechutiť a hlavne je co sa Tebe páči a aky mas ty z toho pocit, ako sa v tom cítiš.

prasiatko30
3. máj 2024