Zmena škôlky

25. apr 2024

Ahojte. Vie mi prosím niekto poradit ako je to s prestupom do inej skolky?
Mala chodi do statnej. Od septembra predskolacka. No budem musiet sa stahovat a zmenit aj skolku. Je to aj realne aby ju vzali do druhej ako predskolacku. Dakujem

slavomira236
25. apr 2024

Treba dat ziadost teraz v maji. Ak budu mat miesto vezmu ju preco nie? Predskolaci maju prednost kedze je povinny tento rocnik

autor
25. apr 2024

@slavomira236 lenze ja len zacinam riesit predaj domu a az potom kupa novej nehnutelnosti. Takze kam pojdem netusim..

mamina7070
25. apr 2024

tak to je zle nacasovanie potom ti ju uz vziat nemusia ani ako predskolacku

autor
25. apr 2024

@mamina7070 takze je to v podstate nerealne

mamina7070
25. apr 2024

nie je to nerealne ale ak nenapises kam aspon cca chces ist tak ako sa ti da normalne poradit ak prides v novembri do skolky v starom meste v ba alebo v senci a pod tak miesto mat nebudu ak to bude niekde inde tam mozno budu mat

autor
25. apr 2024

@mamina7070 smer Trnava. Zalezi od toho ako to vyjde s hypotekou, do akej sumy najdem nieco vhodne. A skolka musi byt od 6:30. To tiez nie je vsade.

autor
25. apr 2024

A ako je to prosim s tou ziadostou? Mozem ju podat a potom aj zrusit ak to casovo nevyjde?

sasitimi17
25. apr 2024

Ja sa pridám my sa sťahujeme tiež do trnavy v auguste

lienka.7
25. apr 2024

Vsak podaj prihlášku, to najmenej je oznámiť, že dcéra nenastúpi.

autor
25. apr 2024

@lienka.7 dakujem skusim to

autor
25. apr 2024

@sasitimi17 stahujte sa priamo do centra? Ja uvazujem skor Sladkovicovo. A take tie dedinky vedlajsie

sasitimi17
25. apr 2024

áno my chceme priamo mesto, najbližšie som priklonená k arborii alebo k družbe

oblecenie99
25. apr 2024

My sme to minuly rok riešili v rámci mesta, a netušila som, kedy sa nám podarí predať byt a najma kde kúpime nový.. podala som preto viac prihlášok, aspoň namatkovo, podľa lokalít, ktoré prichádzali do úvahy.

hsara99
25. apr 2024

@sasitimi17 to len tak pomimo, ale arboriu si poriadne premyslite 🙂 a so skolkami to v TT nieje taká tragédia, mne vzali minulý rok od septembra malého aj keď 3 roky mal až v novembri

sasitimi17
25. apr 2024

@hsara99 nepoznám to tam takže kľudne mi môžeš povedať že prečo arboriu nie, alebo na ktorú oblasť sa máme zamerať? Viem že linčianska je tiež také menej obľúbené sídlisko. Ja mám predškoláčku takže si myslím že ju zoberú, len otázne je kam.

autor
25. apr 2024

@oblecenie99 a ako to dopadlo prosim? Po pravde mam z toho velky stres. Som sama na malu. Pracujem, je toho na mna vela. Netuaim ako to cele zvladnem.

oblecenie99
25. apr 2024

Do jednej škôlky ho aj zobrali, a tá by bola ideálna najmä čo do polohy, lebo bol vzdialený par krokov od bytu, ktorý sme mali v užšom vybere. Ibaže my sme sa napokon rozhodli pre iný byt, čiže do škôlky tam nenastúpil, zostal vo svojej pôvodnej. Neviem, ako to chodí v rámci mesta inde, ale v KE je taká nejaká prax, že riaditeľky si posúvajú prihlášky, ktoré sa im zvýšia medzi sebou, dokonca nám sa stalo, že posunuli do škôlky, kde sme prihlášku nedali, ale nám volali, či s tým súhlasíme. Zhodou okolností to bola napokon škôlka, kde ho aj zobrali, len ako píšem vyššie, už tam nenastúpil.

autor
25. apr 2024

Prave citam ze do prihlasky musi byt aj papier potvrdeny pediatrom. To plati aj za tychto okolnosti, ze chodi normalne do skolky?

mane01
25. apr 2024

My sme sa stahovali vo februari. Dcera bola tiez predskolacka, vybavovala som to v decembri, ked sme nasli nove byvanie. Vzali ju v pohode, dokonca na mieste, kde bol problem umiestnit deti do skolky. Aj som sa bala, aj som bola pripravena ze budem musiet sukromnu hladat, ale zrejme pri predskolakoch je to ine.

mamina7070
25. apr 2024

napr my sme takto umiestnovali dieta predskolacku z Ukrajiny v dedine u nas nebolo miesto ale vomvedlajsej ano
okolie sladkovicova
dala by som prihlasku