Zápis do škôlky

30. apr 2024

Dobry den, viete mi povedat, ci na zapis do skolky sa chodi uz s potvrdenou prihlaskou od pediatra? Lebo dnes sme v jednej boli sa len pozriet a ze tri dni pred nastupom treba potvrdenie. tak teraz neviem, ci to musim zhanat na stvrtok, kedy mame ist na zapis inam alebo nie, dakujem pekne.

nikpa
30. apr 2024

Mam z pred 2 týždnov kedy sme boli u pediatra na očkovaní. A ani náhodou si nemienim brat dovolenku ani Pčko aby som išla potvrdit nový papier pred zápisom. To co je za blbosť. Zdravotný stav ktorý je dôležitý pri nástupe do škôlky, teda ci je dieťa očkované, nema alergie alebo iné zásadne diagnózy sa predsa neurčuju zo dňa na deň. A reálne nástup je až za niekoľko mesiacov. Takže nevidím význam pre takúto buzeraciu zo strany škôlky. Vybav si papier kedy môžeš a pani riaditeľke to na zápise treba vysvetliť keď si stojí na kábli 🙄

kamowa
30. apr 2024

u nas sa chodi s potvrdenou prihlaskou od pediatra.

autor
30. apr 2024

@kamowa aha, takze som to mala ist dnes potvrdit. Zajtra volno a vo stvrtok zapis. No nic. Ona mi vravela, ze to vzdy je tak, ze skor to potvrdenie netreba.

kamowa
30. apr 2024

ale zas u nas ziadne dalsie potvrdenie pred nastupom do skolky nikto nechcel. By som zavolala riaditelke konkretnej skolky a opytala sa. U nas v pohode dviha telefon, nie je problem.

mimi3008
30. apr 2024

U nas sa podava pri zapise

jaskolka
30. apr 2024

Podávala som pri zápise prihlášku s potvrdenim od pediatricky. Pri nástupe už som len ja podpísala, ze nie je infekčný.

gvenduska
30. apr 2024

U nás nie

beata_k
30. apr 2024

2 rozne skoly. A vzdy potvrdenie spolu s prihlaskou do MS

lienka.7
30. apr 2024

Pediater ti ma potvrdit prihlášku do skolky s tým, ze ci je dieta očkované, a nemá nejaké špeciálne potreby (je zdrave). Az pri nástupe do škôlky dávaš prehlásenie, že je zdravé. Naco teraz?

merrysa
30. apr 2024

Nemá vaša škôlka webovú stránku, kde je to napísané? Na našej to majú uvedené, že pri zápise treba aj potvrdenie od lekára