Zápis do materskej škôlky

4. apr 2022

Ahojte mamicky, blizi sa zapis do MS a preto by som sa chcela spytat na vase skusenosti ohladom bydliska. V tlacive sa konkretne uvadza bydlisko a nie trvale bydlisko. Totiz my mame trvale bydlisko u rodicov a byvame inde a nakolko sa neuvadza trvale mozem tam napisat kde momentalne byvame? A aky datum sa uvadza ak chcem od septembra nastup 1.9 ci 2.9. Dakujem

e1i
4. apr 2022

My sme museli dat prechodny pobyt aby ju vzali tu

marci77
4. apr 2022

u nas napriklad beru iba deti rodicov s trvalym bydliskom v obci
riaditelka MS si to aj overuje na obecnom urade
ine deti by neprijali, ale sme zapadne Slovensko, tu je problem so skolkami
ja som minuly rok davala prihlasku do styroch a nezobrali mi dieta ani do jednej (3rocne)

nicoli02
5. apr 2022

daj tam normálne prechodný, to máš aspoň väčšiu šancu, že vás vezmú. a ten dátum daj druhého, vtedy oficiálne začína školský rok.

tatiana_84
5. apr 2022

Odporucam zmenit aspon prechodny, mne syna 4.5 rocneho neprijali len kvoli bydlisku-mali sme ine mesto(a to mame aj smeti nahlasene, aj sme realne byvali, aj majitelia bytu, aj som pracovala v danom meste aj ja aj muz), no zial neprijali. Stacil by aj prechodny. Ako nahle sme zmenili, nasla som miesto, ale to bola cisto nahoda, ze v den ked som volala sa jedno dieta odhlasilo, ale tiez sa hned na bydlisko pytali.

veronika3110
5. apr 2022

určite uveď adresu, kde sa zdržiavate.. veľakrát sa stáva, že rodičia nám uvedú trvalý pobyt, kde sa nikto nenachádza a keďže nemáme žiadnu iný adresu, prípadne rodič nezanechá mail alebo číslo, nevieme sa k nemu dopátrať a nedá sa ani doručiť rozhodnutie o prijatí/neprijatí...

autor
5. apr 2022

@e1i prechodny mate aj realne nahlaseny? Som citala ze aj to sa nahlasuje na urade so auhlasom majitela bytu

e1i
5. apr 2022

Áno máme