Prihláška do škôlky - prosím o radu.

elenocka5
7. jan 2020

Ahojte, prosím poradíte ohľadne prihlášky do škôlky? Keďže sme sa sťahovali, musíme toto riešiť teraz. Malý bude mať 3 roky začiatkom júna tohto roku a som zmätená dátumami. Vraj prihlášky sa posielajú v máji, ale to sme netušili že sa budeme sťahovať. Konkrétna škôlka má zápis v apríli, tomu mám rozumieť ako? Že sa tam zapíšu všetky deti čo sa prihlásili v máji minulého roka? Ja keď pošlem teraz prihlášku tak sa prihlasujem až na rok 2021 či september 2020? Lebo píšu že sa vyjadria do konca júna či dieťa berú či nie. A tiež berú aj priebežne vraj, tak vôbec neviem vlastne ako to je. Asi najlepšie sa ísť osobne porozprávať? Je to pre nich ok keď sa len tak príde rodič popýtať? Vopred ďakujem za odpovede. S pozdravom, Elena

aspinka
7. jan 2020

Ked chces dat maleho od septembra do skolky pre prihlasku do vybratej skolky si pojdes v aprily. To je zapis na skolsky rok 2020-2021

mogaa
7. jan 2020

@elenocka5 prihlášky bývajú apríl-máj a deti nastupujú od septembra v tom istom roku...ak berú priebežne treba sa ísť spýtať kedykoľvek či majú volné miesto....všetko sa odvíja od počtu žiadostí a prihlásených detí....niekde sa hlási veľa detí a nevezmú všetky ani v septembri, inde je málo detí a vezmú dieťa aj počas roka

elenocka5
autor
7. jan 2020

Ja som vyplnila tu automaticku ziadost o prihlaseniea mne teraz prisiel papier ktory mam zaniest do skolky podpisany pediatrom a zaniest osobne do skolky. A tam sa chcem popytat na vsetko, len ten april to znamena dalsia prihlaska a potom cakat do konca juna ci ho vezmu? Ale aspon ten september je isty 🙂

evkamotka
7. jan 2020

O 3-4 mesiace v apr/maj 2020 sa prihlasuju deti ktoré nastupia do skolky v sept 2020. Ci ma tvoja vybrana skolka miesto skor, zistis len tak ze tam zavolas ci zbehnes osobne

elenocka5
autor
7. jan 2020

Aha, jasne tak uz chapem, urcite sa popytam, dakujem za odpovede, vazim si to 🙂

mogaa
7. jan 2020

@elenocka5 o ak chcú už zaniesť papier od pediatra tak je možné že majú volné miesto a vezmú ti ho hneď....veď si tam zavolaj alebo tam zbehni