30-mesačné dieťa chytá nervy, keď nie je jeho vôľa

veronikaferancova
19. apr 2024

Zdravím mojej známej 30 mesačne dieťa chytá nervi keď nedostane to co chce trieska z dverami a keď rozbije sklo od nervov sa reze po tvári od nervov. Poradíte mojej známej snou aby sa jej dcérke zmenila povaha.

mikasa_ackerman
19. apr 2024

@veronikaferancova 30 mesačné dieťa😂 známa má kolko 468 mesiacov?

nelca0510
19. apr 2024

@veronikaferancova bez ohľadu na problém,30 mesiacov? Akože 2.5 roka?

danyelia
19. apr 2024

Neviem, mne tu chýba aj prepočet na dni...koľko dňové je to dieťa, aby sme boli úplne presní? 😃

sisska96
19. apr 2024

Studená sprcha a ukľudni sa

minenkak
19. apr 2024

@veronikaferancova nech kúpi dvere bez skla

viestta
19. apr 2024

Lepsiu rozpravku pred spanim si nevymyslela?

slavomira236
19. apr 2024

@veronikaferancova reze sa??😮to kolko tych dveri rozbili dieta??

petamich
19. apr 2024

dufam, ze tento prispevok je vymysleny

svetlonos
19. apr 2024

@veronikaferancova
necudovala by som sa, keby si pisala o sebe, nie o vymyslenej znamej... Je to obdobie vzdoru, zodpovedni su rodicia, tak sakra dam pozor a vymenim dvere!
Kamoskyn maly tiez prerazil sklenene dvere, mal 7 blbli, hrali nahanacku pidkol sa. Jasne ze bol dorezany. Ale 2,5 rocne dieta nerozbije dvere a zacne sa rezat sklom, pises ako tatar. Sorry.
Vymenit dvere za bezsjlene, matka nech ide za osychologyckou aby sa naucila zvladat svoje emocie. Potom dokaze ukocirovat aj dieta. Pokial je za tym nejaka dg, treba zistit a naucit sa s tym pracovať.

veronikaferancova
autor
21. apr 2024

Známa ma inú víchovu tej dcére ale otec keď dojde z rakúska on sa snou hrá vetsinu všetko čo pýta jej kúpil v tom na začiatku robil chybu teraz s nou a s ním v obchode robí cirkus keď sú obchode

veronikaferancova
autor
21. apr 2024

Skúšame z kamarátkou jej mamou ju to odnaucit

lentilka78
21. apr 2024

@veronikaferancova sorry, ale píšeš ako retard, ledva sa dá pochopiť co chceš povedať...
A hlavne by sa mala tvoja známa zamyslieť nad svojou výchovou a nehadzat vinu len na otca co občas príde zo zahraničia domov
Toto není určite záležitosť ktorá nastala zo dňa na deň

nykkushka
21. apr 2024

Autorka prepáč ale fakt nám tu tvrdíš, že 30 mesačné (kriste to je strašné, šak ma 2.5 roka 🤮🤦🏼‍♀️🤣) rozbije sklo na dverách a reže sa s ním po tvári? Fakt akože si nevie dať kamoška rady s 30 mesačným dieťaťom?
Ak je to teda naozaj pravda, dať bezpečné dvere, nedávať jej nič čo môže rozbiť a hlavne pracovať na sebe, matka aj otec. Neposrať sa z toho, že mi dieťa spraví obchode scénu, lebo nie je podľa nej. Áno, je to veľmi nepríjemné, ale svet sa nezruti nikomu🙃. Určite by som ju nebila ani nesprchovala, je to ešte stále malé dieťa, ktoré NEVIE spracovať svoje emócie a pocity (veď je kopec dospelých, čo to nevedia, tak prečo to chceme od malých detí), na to má rodičov aby ju k tomu viedli a učili.
Očividne obaja nemajú rovnakú výchovu, takže kamoška nech si sadne s mužom a dohodnú sa na nejakom kompromise. Rozumiem, že keď chlap dôjde z Rakúska (asi je tam týždeň, dva, tri) chce dcérke vynahradiť čas aj darčeky, ale musí spraviť aj on kompromis, lebo sa aj poserú, keď nebudú s malou pracovať

viestta
21. apr 2024

@lentilka78 hlavne by sa ta "znama" mala zymysliet nad sebou...