Oplatí sa kúpiť 1,5 ročnému dieťaťu fusak do kočíku?

anjanka
5. sep 2017

Mamicky,prosim poradte..oplati sa pri 1,5rocnom dietati investovat dp fusaku na kociku ..alebo radsej do kombinezy?Mala mi sem tam v kociku neusedi a neviem ako to bide v zime.

kotatko201
5. sep 2017

@anjanka my sme pouzivali kombinezu a nanoznik len ten bol vytepleny... teraz mame fusak kupeny len mala ma este len 3 mesiace... pri prvom v tom veku 1,5 roka sme fusak pouzivali tak na sankach... uz vedel chodit a nechcel sa vozit...

liduska12
5. sep 2017

@anjanka moja mala bude mat teraz 15mesiacov a planujem jej este tuto sezonu davat ED fusak co mala aj minulu zimu. Ked sa ochladi tak nam vie celkom pekne spat v kociku, tak dufam, ze jej to este chvilu vydrzi 🙂 ale urcite jej kupime aj overal bez noziciek keby uz moc chcela chodit po vonku a bude uz vacsia zima...musis ty vediet ako ti mala vydrzi v kociku a podla toho sa zariadit asi. Este su prakticke tie fusaky co vies odopnut nozicky. Ja si osobne myslim, ze ked ratas s kocikom v zime este tak rataj aj s fusakom 🙂 este je malicka...

deti95060810
5. sep 2017

my sme mali overal...

brezlicka
5. sep 2017

Nas 1.5 rocny mal overal zimny a aj fusak. Fusak sme vyuzivali aj na sankovacke v saniach.., ale zalezi aj od dietata, nas sa dodnes rad vyvaza v sportiaku

anjelicek26
5. sep 2017

@anjanka my mame kupeny samozrejme este fusak... uz len kvoli sankam... ale tak ja ho chcem aj do kocika, nasa sa rada do jasli vezie, leniec maly. Ked je zima, chut behat u deti dost klesa.