Dieťa sedelo na chodníku

29. apr 2024

Dobrý deň,mám dieťa,čo má zachvatyzlosti.Riesime to terapiami .Dnes chytil taký amok znova,ležal na chdniku,položila som hlavu,no potom so sadol a nechcel ísť.Asi päť min sedel a potom ma napadlo podložiť bundu. Pod zadok.teraz si nadávam,ze som ho nechala bez podložky že to je nebezp.

tenerifka
29. apr 2024

😂😂😂
Mala si mu tam ustlat, zla matka si

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. apr 2024

Podložila som hlavu,pardon

snehulak77
29. apr 2024

Trápi ťa, že mohol prechladnúť alebo čo konkrétne? Lebo nechápem úplne

autor
29. apr 2024
gribka1
29. apr 2024

To koľkoročné dieťa?

3009
29. apr 2024

Má obdobie vzdoru, to prejde len to chce pevné nervy. Neboj nič sa mu nestane

snehulak77
29. apr 2024

Jaj, tak to vôbec nemusis riešiť. Neviem ako je u vás, ale u nás na severe je dnes teplo. Navyše môj syn často sedí v tráve, na betóne a pod keď sa hrá (aj keď je zima). Chvíľu sedí, chvíli behá, z toho neochorie, neboj sa nič 🙂

simca06022011
29. apr 2024

Obdobie vzdoru :D vsak nech sedi, nepodlozila by som mu nic, isla by som dalej a nech si lezi a kldune sa svaca o zem... ak by bola velmi zima a takto tam sedi, zdvihnem "hodim cez plece" a ide domov, tam moze trucovat v kute. ale dnes vobec zima teda nie je.
Ak prechladne (co si nemyslim, ak by ano, tvoja chyba to isto nie je), treba mu pripomenut preco a zobrat ho priamou ciarou na prechazdku po nemocnici :D A mas terapiu zadarmo. nech si aj nabuduce posedi...

martul
29. apr 2024

Veď nemrzne, preboha. Vonku je teplo jak v pekle, z čoho by prechladol?! Trošku kľud.

autor
29. apr 2024

Bol to chodník pred nákupným centrom a v tieni...no už nič s tým nenarobím asi..budem dávať čaj aspon

martinami274
29. apr 2024

Neviem koľko ročne dieťa máš. Ale nič sa mu také vážne nestalo, nabudúce mu dáš pod zadok skôr. Ale naozaj aspoň tú u nás na západe je teplo. Bude ešte veľa situácii,kedy si povieš , mala som to urobiť inak. Vtedy si pamätaj...nevycitaj si to .pouc sa. Si dobrá mama, robíš čo môžeš.

snehulak77
29. apr 2024

Aj keby bol v tieni... Z tohto neochorie, nemusíš sa báť. Deti ochorejú z vírusov a baktérií, alebo pri podchladeni. Nie keď sedia pár minút na zemi, keď je 20stupnov. Nestresuj sa vôbec

janci27
29. apr 2024

@simca06022011 ja sice taketo u mojich nepoznam, nemali taketo stavy, ze by sa hodili o zem, alebo az takto vzdorovali, ale presne, nic by som mu nepodlozila, ale isla dalej, sak ono by ho to rychlo preslo, keby som zasla za roh 😀 alebo rovno schmatla cez plece a isla s nim domov

martinami274
29. apr 2024

@janci27 pani chodí s dieťaťom na terapie,asi to je niečo viac ako obdobie vzdoru. Musí asi inak reagovať na takú situáciu.

lucik194
29. apr 2024

kks je 25 st, nech tam leží aj pol dna.
oblizoval podlahu ci chodnik? predpokladam ze nie

nabuduce mu nic nedavaj, nechaj ho tak ako je, ked sa treskne, aspoň do buducna bude vediet, ze ho to bude boliet

vytiahni si knizku, najdi najblizsiu lavicku, cakaj......

simca06022011
29. apr 2024

autorka naozaj pokoj a klud, lebo skoncis aj ty na terapiach pre uzkosti. hadze sa o zem, trucuje, ok.. ty za to naozaj nemozes. Este aby si sa doprosovala. Aj ty ako mama musis mat nejaku hrdost a nie ze s tebou bude cvicit male dieta.

viestta
29. apr 2024

Neprehanaj. Za tych par minut sa mu nic nestalo. Nic mu nepodkladaj, nechaj ho nech sa vyrucuje, ked ho to prejde, vstat a ist dalej. Tou prehnanou pozornostou ho len utvrdzujes v tom, ze to co robi je spravne a dokaze nim uputat tvoju pozornost. Aje keby lezal 10 minut v snehovom zaveji, nic by sa mu nestalo a ten caj je uplne zbytocny. Dieta neochorie z prechladenia, dieta ochorie, ked chyti nejaky virus alebo bacil, nie z toho, ze si chvilu polezal a posedel pred nakupakom.
A ked uz chodite na tie terapie, tak sa spytaj ako mas v takych situaciach reagovat, mozno odbornik ma na to iny nazor, ale moj laicky je, ze nechas so sebou zametat. Aby si raz terapie nepotrebovala ty, lebo z neho vyrastie nezvladnutelny pubertiak

januska12323
29. apr 2024

No ešte paplonik mu tam dones. Nechala by som ho tam ako si ľahol a išla ďalej kam treba, neuveríš ako rýchlo by dobehol.

personality
29. apr 2024

Rozmýšľanie máš ako stará tetka, tie voľakedy tieto omáčky omielali. 🤣

nika11103
29. apr 2024

Ja teraz reálne rozmýšľam, aká ja som zlá matka. Ja si dcéru vediem k tomu, že jej neskáčeme okolo zadku. Toľkokrát , čo mi ľahla na zem doma , vonku či v obchode, doslova sa hodila o zem a to je všetko len ne rozmaznana. To fakt je toto taký strašný problém ? To už na mňa druhé matky volajú policajtov a socialku, keď sa mi decko hodí o zem? Asi by som mala so sebou niečo začať robiť

jaskolka
29. apr 2024

Tiež som sprvu nerozumela, ze aký problém je presne. Autorka, moji sa (našťastie) o zem nehadzu, ale ani nevnímam , koľko razy sa valaju po zemi pri hre, myslím vonku na dvore, sedia na zemi, v piesku, na obrubníku, na betónovej dlážke v altánku a podobne. Žijú, nič im nie je. Mne ani nenapadlo im davat niekedy dačo pod zadok 🙈

annm81
29. apr 2024

Čajík je málo. Ešte by som pre istotu zbehla na urgent 🙄

pukina
29. apr 2024

to zas bude nejaky znudeny troll toto, lebo neverim, ze je niekto az tak prepnuty

zuzinka888
29. apr 2024

Ha ha moj takto divoci aj v zime februar, marec - bezne si polezka na chodniku a neriesim. A chory este nebol ma 2 a aj teraz odmieta tak si posedi, polezi a to byvame na Orave

betulinka1
29. apr 2024

Nos mu matrac aby sa mu pohodlne ležalo ked trucuje. 🙈🙈🙈 ani v zime by ma nehlo mu este davat nieco pod zadok. Neboj keby mu bolo zima dvihne sa.

hlubik
29. apr 2024

neuveriteľné

len_nig
29. apr 2024

Preboha nestresuj, môj sa takto hodil o zem aj v zime a v živote mu nič z toho nebolo. Chill

katka533
29. apr 2024

Sak moj s normálne vala po zemi uz, sak je teplo 🤣

sisska96
29. apr 2024

Asi prežije 😅 niekedy ani studená sprcha neuškodí